Praca w branży gier

Unreal Engine Developer

dla 4Experience w Bielsko-Biała
opublikowane przez Hypnotic Ants

Praca stała Programowanie

4Experience.co - studio zajmujące się produkcją gier i aplikacji wykorzystujących technologię VR, AR, MR poszukuje dewelopera Unreal Engine 4, ciekawe projekty czekają :)

Zakres obowiązków:
• Programowanie w C++ bądź skryptowanie w blueprintach ;)
• Praca w środowisku Unreal Engine 4
Czego oczekujemy:
• Dobrej znajomości Unreal Engine
• Komunikatywności - Część zespołu pracuje zdalnie.
• Znajomości Git, SVN lub Perforce
• Mile widziane doświadczenie w tworzeniu gier bądź aplikacji wykorzystujących VR
• Pomocna byłaby podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy:
• Dostęp do najnowszych technologii i sprzętu
• Współpracę z młodym, profesjonalnym zespołem
• Świetną atmosferę w biurze
• Atrakcyjne wynagrodzenie

*Nie musisz być wymiataczem, odezwij się - dogadamy się ;)

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie CV na adres: adrian.sobieraj@4experience.co
Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2019-03-13

Liczba wyświetleń: 221