Praca w branży gier

Grafik 2 D - praktyki

dla Wastelands Interactive w Łódź

Inne Grafika i animacja

Wastelands Interactive – niezależne i wypełnione sympatycznymi ludźmi studio z Łodzi, przyjmie praktykantów 2D, którzy chcą się nauczyć jak faktycznie tworzy się art w gamedevie i później związać swoją przyszłość z branżą.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie grafiki do gier

Wymagania:

  • Dobra znajomość Photoshopa
  • Umiejętność pracy w różnych stylach
  • Znajomość zasad kompozycji
  • Rozumienie zasad pracy zespołowej
  • Portfolio

Podeślij info o sobie i tym co robiłeś na maila:
praca(at)wastelands-interactive.com

Prosimy o zawarcie następującej klauzuli w swoim CV:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE)

...oraz opcjonalnie dodatkowej zgody na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Wastelands Interactive Leszek Lisowski.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Wastelands Interactive Leszek Lisowski z siedzibą w Smardzewie, Józefów 12D, 95-002, NIP: 852-21-54-048 REGON: 100630991.
Dane osobowe zawarte w dokumentach aplikacyjnych, a także wszelkie pozostałe dane dostarczane przez kandydata (w szczególności imię i nazwisko, adres, data urodzenia, telefon kontaktowy, adres e-mail, dane dotyczące przebiegu zatrudnienia, umiejętności zawodowe, zainteresowania itp.) będą zbierane i przetwarzane na potrzeby bieżącego procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ofercie na podst. udzielonej przez kandydata zgody, oraz - jeżeli została wyrażona zgoda dodatkowa - również na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych przez okres 3 lat.
Główne działania obejmują:

  • uzyskanie dostępu do podania o pracę kandydata, administrowanie nim i przetwarzanie go do celów związanych z zatrudnieniem;
  • analizę i przegląd otrzymanych dokumentów aplikacyjnych;
  • ocenę kandydata;
  • korespondencję z kandydatem w procesie rekrutacji;
  • utworzenie profilu zawodowego w celu dostosowania go do charakterystyki danego stanowiska;
  • pozostałe działania niezbędne do wszelkich innych celów wymaganych na mocy obowiązujących regulacji.

W przypadku nawiązania współpracy z kandydatem jego dane osobowe zostaną zachowane w celu zarządzania zatrudnieniem kandydata w naszej firmie zgodnie z podpisaną umową.
Informujemy również, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), kandydat może w dowolnym czasie skorzystać z przysługującego mu prawa dostępu oraz prawa do sprostowania lub usunięcia danych, a także żądać ograniczenia lub ich przeniesienia bądź wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania swoich danych osobowych poprzez wysłanie stosownej informacji na adres korespondencyjny:
Wastelands Interactive
Łąkowa 7A, budynek D, p. 205
90-562 Łódź

lub drogą elektroniczną na adres mailowy: praca(at)wastelands-interactive.com

Data publikacji: 2019-03-14

Liczba wyświetleń: 691