Praca w branży gier

Tester gier mobilnych

dla OneMoreGame.STUDIO w Kraków
opublikowane przez Stribog Games

Praca stała Testowanie

Poszukujemy Testera, czyli kogoś kto lubi grać i chce grać w pracy cały dzień. Obiecujemy masę naprawdę fajnej zabawy! Każdy nasz produkt wymaga wyjątkowej staranności i perfekcyjnego wytestowania. Poszukujemy miłośników skrupulatności.

Twoje zadania

  • Tworzenie przypadków testowych
  • Raportowanie usterek
  • Tworzenie dokumentacji testowej
  • Współpraca z zespołem developerskim

Wymagane skille

  • Minimum dwa lata doświadczenia w testowaniu aplikacji mobilnych
  • Podstawowa znajomość Unity
  • Pasja do gier
  • Certyfikat ISTQB mile widziany
  • Doświadczenie w gamedevie będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • Pracę w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Elastyczne godziny pracy (Sam decydujesz, którą godzinę z przedziału 6:30-9:30 wybierasz)
  • Organizujemy wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
  • Regularne spotkamy się na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty multisport, opieki medycznej Lux-Med, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Dopłacamy do obiadów i dietetycznego cateringu
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • Możesz pracować zdalnie do 2 dni w tygodniu, w porozumieniu z przełożonym i z osobami, z którymi bezpośrednio współpracujesz
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie (tuż przy przystanku Olsza II), w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym na dachu i świetną kuchnią na parterze (z bardzo dobrymi opcjami wege)

Data publikacji: 2019-03-15

Liczba wyświetleń: 576