Praca w branży gier

Grafik 3d

dla Epicode w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

GRAFIK 3D

Jeśli interesuje Cię projektowanie grafiki, kreatywny udział w projektach, wymyślanie i tworzenie nowych rozwiązań i chcesz poznać specyfikę pracy nad rozwojem aplikacji i gier, to w Epicode jest miejsce właśnie dla Ciebie.

Opis stanowiska – Czego my poszukujemy u Ciebie?

  • Komunikatywności, poczucia humoru i umiejętności pracy w zespole – projekty realizujemy w zespole gdzie atmosfera pracy jest najważniejsza dlatego ważne jest, abyś potrafił/a odnaleźć z nami wspólny język
  • Kreatywności, samodzielności i efektywnego zarządzania swoim czasem – przed dojściem do najlepszego rozwiązania zwykle stworzysz kilka innych wersji, nie możesz zniechęcać się tym, że trafią one do kosza. Ważne, żebyś potrafił/a wymyślić kilka różnych wersji rozwiązania jednego problemu, w przeznaczonym na to czasie
  • Orientacji w temacie projektowania grafiki i wymyślania gier – zastanów się, czy to naprawdę Cię to interesuje. Czy potrafisz wskazać nam gry, które Cię oczarowały? Czy gry i ich tworzenie jest Twoją pasją? Szukamy ludzi, którzy to czują.
  • Chęci nieustannego rozwoju i podejmowania wyzwań – my nie mówimy „nie da się"
  • Inicjatywy i podzielności uwagi – są takie dni, kiedy każdy przychodzi z kolejnymi pomysłami, programiści pytają o przypadki użycia, a Ty musisz zachować zimną krew i poradzić sobie z tym wszystkim na raz.
  • Nastawienia na wysoką jakość rozwiązań – nasi klienci wiedzą, że zawsze dostarczamy najlepsze rozwiązania i nie pozwolimy aby to się zmieniło.
  • Znajomości bieżących trendów w świecie gier mobilnych – co jest dziś popularne, jakie gry i dlaczego są teraz na topie. Jednym słowem jeśli "kręci Cię" to aby nie tylko to znać ale też tworzyć to u nas czeka na Ciebie miejsce :)

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

  • Tworzenie grafiki 3D - zarówno modeli i animacji
  • Przygotowywanie assetów do Unity
  • Wpływ nie tylko na wygląd, ale i fabułę gry
  • Praca w doświadczonym zespole

Nasze oczekiwania:

  • Wyobraźnia i kreatywność w tworzeniu pięknego świata gry
  • Dokładność i precyzja
  • Doświadczenie w tworzeniu modeli i animacji 3D
  • Doskonała znajomość programów: Autodesk Maya/Autodesk 3ds Max, Blender
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Wsparcie ekspertów z obszaru projektowania i programowania
  • Pracę nad innowacyjnymi rozwiązaniami oraz wpływ na tworzone rozwiązania
  • Dużo samodzielności i możliwości bardzo szybkiego rozwinięcia swoich umiejętności
  • Przyjazną atmosferę w młodym zespole
  • Chillout room pełen owoców, napojów i nie tylko
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy

Data publikacji: 2019-03-15

Liczba wyświetleń: 819