Praca w branży gier

Lead Artist

dla Nordcurrent Warsaw w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

NORDCURRENT WARSAW POSZUKUJE KANDYDATÓW DO PRACY W ODDZIALE W CENTRUM WARSZAWY NA STANOWISKO
LEAD ARTIST

Opis stanowiska:

 Współpraca z artystami 2D oraz 3D,
 Tworzenie grafiki 2D oraz 3D na potrzeby gier komputerowych/ mobilnych (postaci, środowisk, lokalizacji, UI itp.),
 Definiowanie stylistyki projektu,
 Tworzenie i opracowywanie efektywnych planów dotyczących produkcji gier dla zespołu artystów.

Wymagania:

 Doświadczenie w pracy na analogicznym lub podobnym stanowisku,
 Wysoko rozwinięte zdolności plastyczne,
 Bardzo dobra znajomość programów do modelowania oraz rzeżbienia 3D (Modo, Blender etc.),
 Dobra znajomość programów do tworzenia grafiki 2D, w szczególności Photoshop,
 Znajomość zagadnień projektowania mobilnego interfejsu użytkownika,
 Minimalna znajomość metod tworzenia animacji 2D oraz 3D,
 Skuteczne umiejętności kierowania oraz zarządzania zespołem w skuteczny oraz motywujący sposób,
 Kreatywność, umiejętność pracy w różnych stylach.

Mile widziane:

 Odpowiedzialność, zaangażowanie, bardzo dobra organizacja pracy,
 Wyczucie smaku i estetyki,
 Zainteresowanie grami komputerowymi/mobilnymi,
 Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

 Pracę w biurze,
 Umowę o pracę,
 Atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie,
 Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie,
 Możliwość stałego rozwoju umiejętności,
 Przyjazną atmosferę pracy,
 Playroom.

“Nordcurrent” jest międzynarodowym producentem oraz wydawcą gier komputerowych. Powstałe w 2002 roku studio deweloperskie produkuje oraz wydaje gry mobilne, z których najbardziej znana jest „Cooking Fever“, pobrana przez więcej niż 200 milionów użytkowników z całego świata. Inne znane serie gier to: „Sniper Arena“, „Happy Cafe". Łącznie studio wydało ponad 50 gier na różne platformy. Nordcurrent zatrudnia ponad 200 osób, główna siedziba firmy znajduje się na Litwie.
Poznaj nas bliżej na www.nordcurrent.com

Data publikacji: 2019-05-17

Liczba wyświetleń: 497