Praca w branży gier

Junior Programmer C++

dla Thing Trunk w Warszawa

Praca stała Programowanie

Poszukujemy osoby na stanowisko Junior Programmer do wsparcia zespołu odpowiedzialnego za grę Book of Demons (http://store.steampowered.com/app/449960) studia Thing Trunk. Zespół obecnie składa się z 7 osób i sukcesywnie się rozrasta.

Zakres obowiązków:

  • portowanie gry na platformę iOS;
  • wsparcie techniczne/utrzymanie istniejących wersji gry na różnych platformach we współpracy z zespołem;
  • suport i bugfixing aktualnej wersji gry Book of Demons.

Wymagania:

  • znajomość C++ na poziomie umożliwiającym sprawne portowanie;
  • łatwość w komunikacji w języku polskim i angielskim w mowie i na piśmie.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • doświadczenie w pracy nad grami mobilnymi;
  • znajomość Unity;
  • znajomość środowiska Xcode.

Oferujemy:

  • zdobywanie doświadczenia programistycznego u boku profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem;
  • przyjazną atmosferę pracy w utalentowanym zespole pełnym pasjonatów;
  • dużą ilość wyzwań;
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności, doświadczenia i zakresu obowiązków;
  • stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej.

Informacje dodatkowe:
Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Ursynowie (przy samej stacji metra) z elastycznym podejściem do godzin pracy. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Więcej informacji o nas na: http://www.thingtrunk.com
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o sobie w kontekście tego stanowiska na adres jobs@thingtrunk.com w tytule wpisując „Junior Programmer”.
Dane wysyłane na adres jobs@thingtrunk.com są przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji na temat administrowania powierzonymi nam danymi osobowymi znajdziesz na https://privacy.thingtrunk.com/

Data publikacji: 2019-03-25

Liczba wyświetleń: 329