Praca w branży gier

Programista – Unreal Engine

dla MythicOwl Sp.z o.o. w Warszawa
opublikowane przez MythicOwl

Praca stała Programowanie

MythicOwl, warszawskie studio tworzące ambitne gry, które nie są dla graczy czasem straconym poszukuje Programisty do nowego projektu na konsole realizowanego w Unreal Engine.
Weź udział w tworzeniu gry opierającej się na oryginalnej mechanice i oprawie wizualnej. Twoim zadaniem będzie współpraca z resztą zespołu przy rozwijaniu funkcjonalności tytułu.

Zakres obowiązków:

• Programowanie w C++
• Praca w środowisku Unreal Engine 4
• Opracowywanie Blueprintów
• Implementacje funkcjonalności i assetów

Oczekujemy:

• Bardzo dobrej znajomości języka C++
• Bardzo dobrej znajomości środowiska Unreal Engine 4
• Doświadczenia w tworzeniu gier
• Udziału w wydanych komercyjnie projektach
• Dobrej pracy zespołowej
• Znajomości pracy w oparciu o system kontroli wersji
• Mile widziana znajomość i doświadczenie przy tworzeniu gier na konsole Xbox One, PS4, Nintendo Switch

Oferujemy:

• Pracę przy oryginalnym, udokumentowanym projekcie
• Atrakcyjne wynagrodzenie: 5000-9000 netto miesięcznie w zależności od doświadczenia
• Współpracę z młodym, profesjonalnym zespołem
• Odpowiednie zaplecze technologiczne i oprogramowanie
• Pracę w biurze w Warszawie w przyjaznej atmosferze

Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie CV na adres: praca@mythicowl.com.

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Data publikacji: 2019-04-24

Liczba wyświetleń: 369