Praca w branży gier

3D Generalist

dla Clipo Compulsive Gaming, Inc. w Kraków
opublikowane przez Clipo, Inc.

Praca stała Grafika i animacja

Nasza firma zajmuje się tworzeniem gier oraz aplikacji na urządzenia mobilne iOS i Android.

Aktualnie poszukujemy doświadczonego i utalentowanego grafika 3D, który dołączy do naszego stale rosnącego zespołu.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie wysokiej jakości modeli highpoly/lowpoly
  • przygotowanie map UV, tekstur, materiałów PBR
  • integracja przygotowanych assetów z silnikiem Unity

Umiejętności jakich oczekujemy:

  • tworzenie assetów 3D na potrzeby gier mobilnych, modelowanie highpoly/lowpoly
  • bardzo dobrej znajomości programów: Blender lub 3DsMax a także Photoshop, Substance Painter
  • znajomości procesu tworzenia modeli 3D do gier
  • umiejętności optymalizacji modeli i tekstur pod kątem wydajności w grach
  • dobrej komunikacji i umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego w mowie i w piśmie

Mile widziane:

  • doświadczenie w tworzeniu gier komputerowych lub na platformy mobilne
  • znajomość środowiska Unity / Unreal Engine 4

Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów
  • elastyczne godziny pracy
  • B2B ( 7 000 - 12 000 PLN/netto w zależności od doświadczenia)

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres email: kinga.rosa@myclipo.com

Data publikacji: 2019-03-28

Liczba wyświetleń: 625