Praca w branży gier

Programista Unity

dla Epicode w Warszawa

Praca stała Programowanie

Jeśli kreatywny udział w projektach, wymyślanie tworzenie nowych rozwiązań, chcesz poznać specyfikę pracy nad rozwojem aplikacji i gier, to w Epicode jest miejsce właśnie dla Ciebie.

Opis stanowiska - Czego my poszukujemy u Ciebie?

  • Komunikatywności, poczucia humoru i umiejętności pracy w zespole - projekty realizujemy w zespole gdzie atmosfera pracy jest najważniejsza, dlatego ważne jest, abyś potrafił/a odnaleźć z nami wspólny język.
  • Kreatywności, samodzielności i efektywnego zarządzania swoim czasem
  • Chęci nieustannego rozwoju i podejmowania wyzwań – my nie mówimy „nie da się".
  • Inicjatywy, podzielności uwagi i dokładności – są takie dni, kiedy biznes i nasi klienci przychodzą z kolejnymi pomysłami i zgłoszeniami, projektanci wymyślają nowe rozwiązania, testerzy wyszukują kolejne scenariusze i wyłapują niespotykane bugi, znajomi pytają o której wracasz a Ty musisz zachować zimną krew i poradzić sobie z tym wszystkim na raz.
  • Nastawienia na wysoką jakość rozwiązań – nasi klienci wiedzą, że zawsze dostarczamy najlepsze rozwiązania i nie pozwolimy aby to się zmieniło.

Twoje zadania:

  • Wprowadzanie nowych elementów logiki, wizualizacji i efektów w grze
  • Praca nad istniejącym kodem projektu, jego rozbudowa i modyfikacja w obrębie różnych warstw aplikacji
  • Dbanie o jakość, spójność i wydajność tworzonego kodu
  • Współpraca z zespołem graficznym w zakresie weryfikacji, rozbudowy i wdrażania nowych elementów rozgrywki
  • Testowanie tworzonych rozwiązań przed przekazaniem ich do dalszej weryfikacji
  • Uczestnictwo w spotkaniach całego zespołu i dyskutowanie o planach dalszego rozwoju gry

Czego oczekujemy od Ciebie?

  • Znajomość silnika Unity 3D
  • Umiejętność pracy z Git, Visual Studio Code/Visual Studio
  • Clean Code
  • Wyobraźnia potrafiąca kształtować świat budowanej gry
  • Inicjatywa w ulepszaniu istniejącego projektu
  • Elastyczność i gotowość na zmiany w zakresie realizacji wyznaczonych zadań
  • Rozumienie celu i efektu, jaki ma wywołać tworzona gra

Czego możesz się u nas spodziewać?

  • Praca w rozwijającym się projekcie gry mobilnej i przy kolejnych planowanych produktach
  • Przyjazna atmosfera w zespole i całej firmie
  • Agile'owe podejście do prowadzenia projektów
  • Wsparcie ekspertów z obszaru projektowania aplikacji i programowania
  • Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności
  • Elastyczne godziny pracy
  • Różne formy umowy dostosowane do Twoich potrzeb

Data publikacji: 2019-05-08

Liczba wyświetleń: 759