Praca w branży gier

Multiplayer Programmer Unreal Engine 4 (UE4)

dla Perfect Gym Solutions S.A. w Warszawa
opublikowane przez Perfect Gym

Praca stała Programowanie

Poszukujemy osób biegłych w programowaniu w środowisku Unreal Engine 4.

Perfect Gym Solutions, specjalizuje się w tworzeniu oprogramowania dla siłowni. Firma od kilku lat przeżywa gwałtowny rozwój i otwiera się na nowe rynki. Obecnie nasze produkty używane są w ponad 50 krajach na cały świecie.
W drugiej połowie 2018 r ruszył nowy innowacyjny projekt R&D. Liczący 25 osób, zespół deweloperski pracuje nad 6 grami VR, które będą stanowiły rdzeń systemu realizującego plany treningowe i stanowiącego całkowitą rewolucję branży fitness.

Jeśli chcesz mieć czynny wpływ na cały projekt i tworzyć świetne gry, jesteś osobą której potrzebujemy.

Twoje zadania:

  • tworzenie kodu gry na podstawie istniejącego prototypu
  • tworzenie mechanik ściśle związanych z rozgrywką sieciową

Oczekujemy:

  • minimum 2 lata doświadczenia jako programista
  • doświadczenia w programowaniu trybu wieloosobowego w przynajmniej jednej grze
  • bardzo dobrej znajomości UE4 / C++
  • dobrej znajomości mechanik networkingu i multiplayer w UE4
  • zaangażowania i samodzielności

Oferujemy:

  • pracę przy unikalnym projekcie
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wysokie wynagrodzenie (6 000 - 11 000 netto)
  • elastyczne godziny pracy w biurze na Wilanowie
  • bardzo swobodną atmosferę

Kontakt:
vr@perfectgym.com

Data publikacji: 2019-06-21

Liczba wyświetleń: 475