Praca w branży gier

Tester / Designer

dla Awesome Industries w Kraków
opublikowane przez Awesome Industries Sp. z o.o.

Praca stała Testowanie

Awesome Industries w Krakowie szuka doświadczonego programisty fizyki do pracy nad grami o tematyce samochodwej.

Wymagania:

  • Znajomość aktualnego rynku gier,
  • Samodzielność i umiejętność samoorganizacji,
  • Znajomość ogólnych zagadnień związanych z programowaniem oraz testowaniem
  • Pasja do gier,
  • Chęć ciągłego rozwoju i samodoskonalenia.

Zakres obowiązków:

  • Opracowywanie mechanik gameplayowych,
  • Testowanie i balansowanie rozgrywki,
  • Praca z UI.

Mile widziane:

  • Znajomość silników automatyzacji procesu testowania,
  • Znajomość silnika Unity,
  • Znajomość narzędzi raportujących,

Oferujemy:

  • Praca z najnowszymi technologiami (VR, Xbox, PS4, Switch)
  • Ciekawe projekty
  • Możliwość ciągłego rozwoju
  • Atrakcyjne zarobki adekwatne do wykonanej pracy
  • Praca w bardzo przyjemnej atmosferze i doświadczonym zespole
  • Biuro w ścisłym centrum Krakowa (ul. Krzyża)
  • Realny wpływ na kształt projektu

CV prosimy wysyłać na michal.grygiel.pl@gmail.com

Data publikacji: 2019-04-15

Liczba wyświetleń: 454