Praca w branży gier

Level designer - Unity

dla Duality S.A. w zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

Poszukujemy osoby do tworzenia środowiska dla scen w silniku Unity

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość silnika Unity
  • Poparte przykładami doświadczenie w przygotowywaniu scenerii dla gier PC
  • Terminowość

Zadania:

  • Przygotowywanie scenerii na podstawie otrzymanej specyfikacji
  • Oświetlenie przygotowanej przez siebie sceny

Oferujemy:

  • Pracę nad ciekawym projektem
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności

Mile widziane:

  • Osoby mieszkające w Warszawie lub okolicy
  • Umiejętność modelowania 3D

CV i portfolio prosimy kierować na adres: job@dualitygames.eu
W temacie prosimy o umieszczenie informacji: Aplikacja na stanowisko: Environment Artist/Level designer - Unity
Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Praca od zaraz.

Prosimy o załączenie w dokumencie klauzuli o następującej treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)

Data publikacji: 2019-07-17

Liczba wyświetleń: 940