Praca w branży gier

Digital Painter

dla Deep Blue w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Studio animacji Deep Blue, zajmujące sie produkcją cinematików do gier komputerowych i filmowych efektów specjalnych, poszukuje kandydatów na stanowisko Digital Painter:

Zadania:

  • Wykonywanie ilustracji w oparciu o materiały referencyjne i opis art directora
  • Projektowanie postaci do gier i filmów
  • Projektowanie otoczenia, wnętrz i wyposażenia
  • Prace koncepcyjne: wyszukiwanie referencji, rysowanie, photobashing, sprawne posługiwanie się szkicem
  • Pomoc w dbaniu o wysoką jakość projektów, przygotowywanie szkicowych koncepcji i rysowanych feedbacków
  • Dawanie i przyjmowanie uwag, praca zespołowa w przyjaznej atmosferze

Wymagane:

  • Portfolio
  • Kilkuletnie doświadczenie w Game Devie lub VFX na podobnym stanowisku
  • Podstawowa wiedza z zakresu anatomii, perspektywy, kompozycji, światła i teorii koloru
  • Zaliczenie zadania testowego

Mile widziane:

  • Wykształcenie plastyczne
  • Wybitne umiejętności w jednej z dziedzin: characters, environment, speedpainting, industrial design
  • Przyjazne podejście do ludzi i otoczenia, otwartość oraz chęć rozwoju artystycznego
  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z animacją 3D i postprodukcją

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 5 000 do 8 000 PLN netto, w zależności od doświadczenia
  • Możliwość pracy z doświadczonym zespołem grafików i supervisorów przy ciekawych projektach

​Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Jeśli wolisz wysłać CV i portfolio prosto do nas, potrzebujesz dowiedzieć się więcej lub chcesz tylko się przywitać, pisz na hr@deep-blue.com.

Pamiętaj o załączeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Data publikacji: 2019-08-12

Liczba wyświetleń: 913