Praca w branży gier

Previs Artist

dla Deep Blue w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Studio animacji Deep Blue, zajmujące sie produkcją cinematików do gier komputerowych i filmowych efektów specjalnych, poszukuje kandydatów na stanowisko Previs Artist

Zadania:

  • Tworzenie animowanych sekwencji ujęć na podstawie scenariusza, storyboardu i opisu reżysera na potrzeby pre-renderowanych cinematików do gier komputerowych i sekwencji VFX
  • Tworzenie szkicowej animacji 3D postaci ludzkich, zwierząt, potworów i pojazdów, ze szczególnym naciskiem na animacje kamery
  • Przygotowywanie prostych modeli i efektów specjalnych na potrzeby prepreprodukcji
  • Zaangażowanie w prace koncepcyjną i opowiadanie historii

​Wymagane:

  • Maya
  • Demoreel
  • 3 lat doświadczenia w VFX, grach lub posprodukcji jako previs artist lub animator postaci

​Mile widziane:

  • Storyboarding
  • Doświadczenie w pracy z motion capture
  • Wszechstronne doświadczenie w 3D
  • Doświadczenie w montażu
  • Doświadczenie w reżyserii animacji

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie od 6 000 do 8 000 PLN netto, w zależności od doświadczenia
  • 20 dni płatnego urlopu rocznie
  • Przyjazną atmosfere małego studia
  • Możliwość pracy z doświadczonym zespołem grafików i supervisorów przy ciekawych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o wypełnienie formularza na stronie:

Jeśli wolisz wysłać CV i portfolio prosto do nas, potrzebujesz dowiedzieć się więcej lub chcesz tylko się przywitać, pisz na hr@deep-blue.com.

Pamiętaj o załączeniu klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).”

Data publikacji: 2019-08-12

Liczba wyświetleń: 845