Praca w branży gier

Staż w dziale marketingowym (grafik)

dla All in! Games w Kraków
opublikowane przez All in! Games

Praca stała Grafika i animacja

Dołącz do All in! Games!

All in! Games - zapamiętajcie nazwę, bo będzie o nas głośno!

All in! Games to prężnie rozwijające się wydawnictwo oraz wewnętrzny zespół deweloperski tworzący ciekawe projekty na konsole i komputery osobiste.

W związku z nieustannym rozwojem poszukujemy osób na płatny staż jako grafik w dziale marketingu & PR.

Jeżeli jesteś osobą, która lubi marketing, potrafi tworzyć kreatywne rozwiązania graficzne, analizować informacje, nie jest ci obcy research i jeszcze do tego masz cierpliwość do robienia rzeczy, które wymagają czasu, to szukamy właśnie Ciebie! All in! Games to świetna okazja dla na rozpoczęcie kariery w branży gier komputerowych.

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • wsparcie zespołu marketingowego w codziennej pracy
  • tworzenie projektów na potrzeby kampanii reklamowych gier
  • przygotowywanie grafik do postów w mediach społecznościowych
  • wsparcie przy rozwijaniu identyfikacji wizualnej firmy All in! Games

NASZE OCZEKIWANIA:

  • znajomość podstaw narzędzi pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • kreatywność, zapał do nauki nowych technik i rozwoju
  • zainteresowanie marketingiem
  • znajomość języka angielskiego
  • otwarty umysł
  • znajomości pakietów MS Office i Google
  • zamiłowania do gier [must have!]

OFERUJEMY:

  • pracę w małym, ambitnym i stale powiększającym się wydawnictwie oraz zespole deweloperskim tworzącym gry na konsole i PC
  • pracę w biurze w Krakowie
  • i co najważniejsze: pracę w branży gier oraz możliwość grania w nasze gry w godzinach pracy!

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2019-05-16

Liczba wyświetleń: 825