Praca w branży gier

DevOps/SysAdmin

dla Sodigital w Kraków
opublikowane przez SoDigital

Praca stała Programowanie

SoDigital

Sodigital, firma od wielu lat zajmująca się tworzeniem gier komputerowych oraz innowacyjnych rozwiązań internetowych, poszukuje osoby na stanowisko DevOps/SysAdmin.

Obowiązki:

  • zarządzanie i utrzymywanie infrastruktury opartej o usługi AWS (ECS, EC2),
  • wsparcie programistów w procesie tworzenia i deploymentu RestApi (tworzenie odpowiednich skryptów automatyzujących procesy),
  • optymalizacja infrastruktury serwerowej,
  • dbanie o bezpieczeństwo RestApi na poziomie infrastruktury (zabezpieczenie, autoryzacja).

Wymagania:

  • znajomość systemów z rodziny Linux,
  • znajomość przynajmniej jednego języka skryptowego (najlepiej Bash/Python),
  • doświadczenie w zarządzaniu usługami opartymi o AWS (ECS, EC2),
  • doświadczenie z Docker oraz Docker Compose.

Dodatkowo:

  • doświadczenie z narzędziami CI/CD,
  • doświadczenie z narzędziami IaC w kontekście infrastruktury opartej o AWS (najlepiej Terraform).

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do zdolności, doświadczenia i zakresu wykonywanych obowiązków,
  • pracę w przyjaznej atmosferze z doświadczonym zespołem w centrum Krakowa,
  • zatrudnienie na umowę o pracę.

Kandydatów zainteresowanych naszą ofertą prosimy o wysłanie swojego CV na adres jobs@sodigital.com.
W tytule prosimy zamieścić nazwę stanowiska DevOps/SysAdmin.

W treści należy umieścić następującą klauzulę dotyczącą wykorzystania danych osobowych:
“Wysyłając aplikację wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z przeprowadzaną rekrutacją zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U.nr.133 poz.883.”

Data publikacji: 2019-05-16

Liczba wyświetleń: 98