Praca w branży gier

Programista JavaScript/Node.js

dla Night Steed S.C. w Zielona Góra

Praca stała Programowanie

Night Steed S.C. - jesteśmy twórcami i pasjonatami gier komputerowych z jasno wytyczoną wizją oraz dużymi ambicjami w branży gier. Aktualnie poszukujemy doświadczonego programisty JavaScript/Node.js do naszego zespołu w Zielonej Górze.

MIEJSCE PRACY: praca w naszym biurze w Zielonej Górze

TWOJE ZADANIA:

  • udział w tworzeniu nowych i rozwoju obecnych rozwiązań w naszej firmie
  • tworzenie backendowych rozwiązań w Node.js z użyciem WebSockets
  • poprawa kodu i jego optymalizacja

WYMAGANIA:

  • bardzo dobra znajomość JavaScript ES5/ES6
  • doświadczenie w programowaniu warstwy backendowej na Node.js (umiejętność optymalizacji aplikacji na serwerze)
  • znajomość zagadnień programowania asynchronicznego na platformie Node.js
  • znajomość protokołu WebSocket
  • znajomość Gita
  • znajomości baz danych SQL (MySQL)
  • pasja do programowania, chęci podejmowania wyzwań i szukania coraz lepszych rozwiązań
  • komunikatywna znajomości języka angielskiego
  • dobra komunikacja w zespole oraz terminowość realizowanych zadań

MILE WIDZIANE:

  • pasja do gier
  • znajomość silnika Construct 2
  • doświadczenie w tworzeniu backendowych silników gier multiplayerowych
  • znajomość HTML/CSS

CO OFERUJEMY:

  • wynagrodzenie zależne od posiadanego doświadczenia oraz modelu współpracy (umowa o pracę, B2B) – do ustalenia
  • elastyczne godziny pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • partnerska atmosfera w młodym międzynarodowym zespole doświadczonych developerów
  • wygodne, duże biuro
  • czyste zielonogórskie powietrze

Prześlij nam swoją aplikację na adres: contact(at)nightsteed.com wraz z poniższą klauzulą.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Data publikacji: 2019-08-17

Liczba wyświetleń: 463