Praca w branży gier

Illustrator

dla Mass Creation Sp. z o. o. w zdalnie
opublikowane przez Mass Creation

Inne Grafika i animacja

Chcesz wykorzystać swoje nieprzeciętne umiejętności i zdobyć nowe doświadczenie pracując przy ambitnych projektach? Jeśli tak - zapraszamy do nas!

Mass Creation to niezależne studio tworzące gry na konsole oraz PC, mieszczące się Warszawie. Istniejemy od 2009 roku i stworzyliśmy dotychczas kilkanaście gier na konsole, PC i platformy mobilne. W naszym portfolio znajdują się m.in. “Draw Slasher”, “Corridor Z” czy “Run Like Hell!”. Teraz pracujemy m.in. nad naszym największym i najbardziej ambitnym projektem - scrollowanym beat'em upem “Free Blades”, który planujemy wydać na konsole oraz PC.

Obecnie poszukujemy do pracy zdalnej Illustratora, który będzie dla nas tworzył wysokiej jakości ilustracje 2D.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie produkcyjnych grafik 2D w oparciu o zadane referencje.

Wymagania:

  • Solidny warsztat plastyczny,
  • Przynajmniej rok doświadczenia na podobnym stanowisku, najlepiej przy tworzeniu gier HOPA
  • Portfolio zawierające przykłady prac przedstawiających architekturę, enviro, postaci,
  • Znajomość pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • Duża samodzielność, kreatywność i komunikatywność,
  • Sumienność, dbałość o szczegóły,

Mile widziane:

  • Znajomość dowolnego pakietu do modelowania 3D (Maya, 3ds Max, Blender)

Oferujemy:

  • Stałe zlecenia i różnorodną tematykę prac,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • Profesjonalne podejście do planowania projektów, realistyczne terminy i miłą atmosferę współpracy.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z portfolio na adres praca@mass-creation.com, w tytule maila wpisując "Ilustrator - praca zdalna".

Nie zapomnij o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

“Zgadzam się na przetwarzanie przez Mass Creation Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia procesu rekrutacji.

W przypadku, gdy jesteś jest zainteresowana/ny również w uczestnictwie w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy również o załączenie poniższej zgody

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mass Creation Sp. z o. o również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2019-06-28

Liczba wyświetleń: 1741