Praca w branży gier

Sound Designer

dla Teyon S.A w Kraków lub zdalnie
opublikowane przez Teyon

Inne Audio

Jeśli chcesz tworzyć udźwiękowienie do naszych najnowszych produkcji: Oryginalnej gry wyścigowej na konsole najnowszej generacji, realizowanej przy współpracy z jednym z największych wydawców z branży, oraz shootera-RPG w realiach SF. Znasz lub chcesz poznać nowoczesne środowisko Unreal Engine 4, posiadasz doświadczenie w tworzeniu dźwięków do gier wideo i nie zawahasz się go użyć, to niniejsze ogłoszenie jest dla Ciebie.

W związku z powiększaniem zespołu, firma Teyon S.A ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do przysyłania swoich zgłoszeń.

Jesteśmy niezależną firmą ze 100% polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku gier, tworzoną i zarządzaną przez grupę pasjonatów.

Co oferujemy:

  • Praca nad dużymi, różnorodnymi, ciekawymi i rozwijającymi grami na konsole najnowszej generacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczania zawodowego
  • Stabilne finansowanie dzięki współpracy z dużym międzynarodowym partnerem
  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte na dzielenie się wiedzą oraz pomysłami
  • Elastyczna forma zatrudnienia. Praca na pełen etat, umowa zlecenie lub inna (preferujemy długofalową współpracę)
  • W przypadku pracy na pełen etat: Elastyczne godziny pracy, możliwość pracy częściowo zdalnie
  • Benefity dla pracowników

Zakres obowiązków:

  • Możliwość kreowania pełnego udźwiękowienia gier, w tym:
    • Tworzenie kompleksowego, realistycznego udźwiękowienia pojazdów i otoczenia (silnik, skrzynia biegów, uszkodzenia, poślizgi, interakcja z otoczeniem, widownia...)
    • Udźwiękowienie Shootera-RPG (broń, walka, otoczenie, pojazdy, wrogowie)
    • Udźwiękowienie interfacu gry
  • Wspieranie producenta w opracowywaniu dźwiękowej oprawy gry
  • Współpraca z zespołem celem osiągnięcia najlepszych rezultatów i integracji w Unreal Engine 4

Czego wymagamy:

  • Doświadczenia w tworzeniu efektów dźwiękowych poparte różnorodnym portfolio
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi programów do obróbki dźwięków
  • Kreatywności, otwartości na nowe pomysły, komunikatywności

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy z Unreal Engine 4
  • Doświadczenie przy tworzeniu dźwięków do gier wyścigowych
  • Doświadczenie przy tworzeniu dźwięków do gier SF

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń wraz z CV i portfolio na jobs@teyon.com
(w temacie wiadomości prosimy koniecznie o napisanie ‘Sound Designer’)
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym w CV) w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez firmę TEYON S.A”.

lub

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym w CV) w celu prowadzenia tej i przyszłych rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez firmę TEYON S.A”.

Data publikacji: 2019-05-22

Liczba wyświetleń: 646