Praca w branży gier

Game Tester

dla The Knights of Unity w Wrocław

Praca stała Testowanie

KOGO SZUKAMY?

Szukamy spostrzegawczych osób, które dołączą do naszych szeregów by dzielnie stawiać czoła kolejnym wyzwaniom. Jeśli życie wylosowało Ci sokoli wzrok, a jednocześnie potrafisz popsuć wszystko co Ci wpadnie w ręce to zgłoś się do nas!

TWOJE OBOWIĄZKI

  • Testowanie i analizowanie błędów gier na wielu platformach (PC, konsole, mobile, VR, AR)
  • Opisywanie znalezionych błędów w języku angielskim
  • Ścisła współpraca z zespołem
  • Projektowanie scenariuszy testowych

CECHY IDEALNEGO RYCERZA

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Spostrzegawczość i skrupulatność
  • Umiejętność pracy w zespole oraz komunikatywność
  • Szeroka wiedza z zakresu gier komputerowych

DODATKOWE ATUTY

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość Unity
  • Znajomość JIRA
  • Doświadczenie z VR, AR

ZAPEWNIAMY

  • Wynagrodzenie: 2000 - 4000 PLN
  • Różnorodne projekty na desktopy, mobliki i konsole
  • Wiele projektów AR i VR
  • Atmosfera pracy skoncentrowana na pozytywnych relacjach wewnątrz firmy
  • Nowe biuro zaledwie 10 minut od centrum Wrocławia
  • Games Room (gry planszowe, konsolowe itp.)
  • Świeże owoce i orzechy
  • Najlepsze wydarzenia integracyjne (Teraz byismy na Śnieżce a w czerwcu jedziemy do Energylandi!)

Wierzymy w to, że tylko zadowoleni ludzie są w stanie osiągać najlepsze wyniki, dlatego
tworzymy nasze rycerskie zastępy tak by ich członkowie czuli się w nich dobrze i w efekcie
synergii motywowali innych do działania.

Jeśli chcesz być częścią czegoś wyjątkowego, podejmij wyzwanie już DZIŚ!

Aplikuj wysyłając swoje zgłoszenie na adres recruitment@theknightsofunity.com

Prosimy o załączenie w CV następującego oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu aktualnej i przyszłych rekrutacji przez The Knights of Unity Sp. z o.o. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Data publikacji: 2019-05-22

Liczba wyświetleń: 1145