Praca w branży gier

Młodszy Koordynator Projektów Tłumaczeniowych

dla Awaken Realms w Wrocław-stacjonarnie

Praca stała Inne

Awaken Realms to wrocławska, dynamicznie rozwijająca się firma z branży gier. Jesteśmy jednym
z największych producentów w Polsce oraz autorami takich tytułów jak This War of Mine: the Board Game, The Edge: Dawnfall, Lords of Hellas, Nemesis oraz Tainted Grail: The Fall of Avalon. Szukamy osób, które lubią gry planszowe i/lub komputerowe, szczególnie w tematyce fantasy. Gwarantujemy niesamowitą atmosferę i fantastyczny zespół.

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za koordynację procesu tłumaczenia naszych gier na poszczególne języki - od przygotowania plików poprzez, wyceny, wybór tłumaczy, aż po kontrolę jakości i wypuszczenie finalnych plików do produkcji. Sprawna komunikacja z kilkunastoma tłumaczami, korektorami, działem DTP i testerami, pilnowanie terminów to codzienne wyzwania z którymi będzie się musiał zmierzyć Junior Translation Manager.

Zadania:

  • Monitorowanie procesu produkcji tłumaczeń,
  • Przydzielanie zadań członkom zespołów tłumaczeniowych, odpowiadanie na ich pytania
  • Zarządzanie przepływem dokumentów pomiędzy działem DTP i współpracownikami zewnętrznymi
  • Ustalanie harmonogramu prac danego projektu
  • Szukanie nowych i rozliczanie pracy obecnych tłumaczy, redaktorów, korektorów.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2+),
  • Znajomość MS Excel, MS Word oraz Google Docs
  • Umiejętność logicznego myślenia i czytania ze zrozumieniem
  • Dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane:

  • Podstawy pakietu Adobe - Indesign, Photoshop
  • Znajomość gier planszowych - osoba na tym stanowisku, będzie odpowiadać na pytania tłumaczy, więc musi dobrze poznać grę nad którą pracuje.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie 3-5 tys. brutto
  • Umowę o pracę
  • Pracę w przyjaznym, dynamicznym i rozwijającym się środowisku,
  • Możliwości rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres work@awakenrealms.com.
Informujemy, że pierwszym etapem w naszym procesie rekrutacyjnym jest wykonanie zadania testowego.

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli pozwalającej na wykorzystanie danych osobowych.

Data publikacji: 2019-05-29

Liczba wyświetleń: 499