Praca w branży gier

DevOPS

dla OneMoreGame.STUDIO w Kraków
opublikowane przez Stribog Games

Praca stała Programowanie

Dlaczego my?

  • Pracujemy w architekturze mikroserwisowej obecnie ~400 instancji serwisów
  • Nie mamy narzuconych rozwiązań technologicznych
  • Korzystamy, zależnie od potrzeb, między innymi z: Python, Go, Hadoop, Redis, ElasticSearch, MySQL

Twoje zadania

  • Rozwój, optymalizacja i utrzymywanie platformy systemów backendowych opartych o mikroserwisy
  • Bezpośrednia współpraca z zespołami tworzącymi gry i wspomaganie ich pracy
  • Migracja obecnej infrastruktury do AWS

Wymagane skille

  • Pasja do tworzenia oprogramowania o najwyższej jakości, oraz znajomość technik i narzędzi, które w tym pomagają: unit testing, continuous integration, kontrola wersji
  • Chęć do nauki nowych technologii i ciągłego doskonalenia się
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i chęć do pomocy ludziom wokół
  • Znajomość basha, Pythona
  • Znajomość systemu Linux (Ubuntu, Centos)
  • Doświadczenie w pracy z AWS
  • Doświadczenia w korzystaniu z narzędzi do provisioningu, preferowany Ansible

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (MySQL, Redis)
  • Znajomość narzędzi do monitoringu
  • Znajomość Dockera
  • Doświadczenie z Machine Learningiem

Oferujemy

  • Pracę w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Organizujemy wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
  • Regularnie spotkamy się na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty sportowej, opieki medycznej, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • Możesz pracować zdalnie do 2 dni w tygodniu, w porozumieniu z przełożonym i z osobami, z którymi bezpośrednio współpracujesz
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie, w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym na dachu i świetną kuchnią na parterze

Data publikacji: 2019-07-04

Liczba wyświetleń: 252