Praca w branży gier

Młodszy programista rozgrywki Unreal Engine 4 (BP/C++)

dla DeSand w zdalnie
opublikowane przez Desand Game Studios

Praca stała Programowanie

DeSand to zespół ambitnych ludzi, którzy na różnych etapach naszego życia znaleźli swoje zainteresowania. Jesteśmy połączeni grami, ale także elementami, z których są tworzone - naszymi pasjami. W naszym zespole mamy entuzjastów programowania, grafiki, animacji, montażu filmów i scenarzystów.

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko młodszego programisty rozgrywki w silniku "Unreal Engine 4"

Zakres obowiązków

• tworzenie i prototypowanie nowych mechanik,
• dodawanie elementów graficznych i audio do gry,
• rozwijanie już istniejącego kodu,
• optymalizacja i debugowanie kodu.

Wymagania

• dobra znajomość blueprintów,
• doświadczenie w tworzeniu gier wideo,
• umiejętność tworzenia responsywnych widgetów,
• zaangażowanie i poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania.

Mile widziane

• umiejętność pisania w C++,
• znajomość "perforce".

Oferujemy

• interesującą pracę w doświadczonym zespole,
• prace zdalną,
• elastyczny czas pracy,
• pomoc w rozwoju i nauce,
• wpływ na efekt końcowy gry,
• tworzenie ambitnych gier Sandbox.

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: kontakt@desand.eu. Jednocześnie pragniemy poinformować, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Data publikacji: 2019-06-14

Liczba wyświetleń: 403