Praca w branży gier

Junior Front-end Developer

dla Upsoft Spółka z o.o. w Wrocław/lub zdalnie
opublikowane przez Upsoft sp. z o.o.

Zlecenie Programowanie

O nas:
Jesteśmy rozwijającym się startupem działającym na rynku gier i aplikacji komputerowych, VR i AR. Dostarczamy twórcom kompleksową usługę dystrybucji aplikacji do użytkownika końcowego.

Wielkość firmy: 10+

Opis stanowiska:
Tworzenie aplikacji w Electronie poprzez przeniesienie jej gotowego designu na HTML/CSS/JS + Vue.js oraz wykorzystanie gotowej biblioteki node.js do nadania jej funkcjonalności

Wymagania:

  • Dobra znajomość i doświadczenie w Vue.js
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git
  • Doświadczenie z systemami do zarządzania projektem (np. JIRA, Redmine)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:

  • Znajomość frameworku Electron
  • Znajomość node.js

Oferujemy:

  • Pracę w wymiarze około 80 godzin miesięcznie, elastyczne godziny pracy
  • Forma zatrudnienia: Umowa zlecenia lub B2B
  • Pracę w młodym, ambitym zespole
  • Możliwość pracy na odległość

CV oraz portfolio wykonanych projektów z zakresu front-endu oraz aplikacji Electronowych proszę przesyłać na adres jobs@patchkit.net
W treści CV prosimy o zawarcie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu aktualnej i przyszłych rekrutacji przez MadPixelMachine Software PIOTR KORZUSZEK zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Data publikacji: 2019-06-18

Liczba wyświetleń: 382