Praca w branży gier

Concept Artist

dla Artificer w Warszawa

Praca stała Grafika i animacja

Studio Artificer, z krótkim stażem i dużym doświadczeniem (min. Hard West, Phantom Doctrine), poszukuje nowych talentów do naszego zespołu. Właśnie rozpoczęliśmy prace nad całkowicie nowym projektem z jasno wytyczoną wizją i dużymi ambicjami, realizowanym na Unreal Engine 4, w naszym biurze na warszawskim Ursynowie. Jeśli chcesz się rozwijać, mieć realny wpływ na projekt i pracować w gronie zgranych pasjonatów, to czytaj dalej.

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko: Concept Artist

Jakie będą Twoje zadania:

  • Tworzenie elementów świata gry (lokacje, postacie, przedmioty)
  • Proponowanie usprawnień graficznych przez podrysowywanie screenshotów
  • Współpraca z zespołem nad utrzymaniem spójnej wizji graficznej

Czego oczekujemy:

  • Zróżnicowanego, świetnie wykonanego portfolio pełnego ciekawych pomysłów (lokacje, postacie, przedmioty)
  • Bardzo dobrej znajomości Adobe Photoshop
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Co docenimy:

  • Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku
  • Przekrojową znajomość rynku gier
  • Zrozumienie procesów produkcyjnych przy tworzeniu gier
  • Wykształcenie kierunkowe

Czego możesz oczekiwać od nas:

  • Atrakcyjnego wynagrodzenia opartego na posiadanych umiejętnościach i doświadczeniu
  • Stabilnego zatrudnienia w formie umowy cywilnoprawnej (UoD) lub współpracy B2B
  • Elastycznych godzin pracy (core hours 10:00 - 16:00)
  • Prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego
  • Świeżych owoców w biurze w każdy poniedziałek
  • Cyklicznych wyjść integracyjnych i wieczorków spędzonych na wspólnym graniu
  • Dobrej atmosfery, wzajemnego szacunku i solidnej porcji humoru
  • Wygodnego, dużego biura zlokalizowanego na warszawskim Ursynowie przy metrze

Jeśli podoba Ci się taki układ i uważasz, że masz czego trzeba, żeby robić z nami ambitne gry, podeślij swoje CV i portfolio na adres: jobs@artificer.com

Pamiętaj proszę o umieszczeniu w CV poniższej klauzuli. Szkoda, żeby wszystko rozbiło się o formalności:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji (zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)).

Data publikacji: 2019-06-20

Liczba wyświetleń: 1789