Praca w branży gier

Grafik 3D - gry Unity

dla DevJuice sp. z o.o. w Warszawa - Międzylesie

Praca stała Grafika i animacja

DevJuice sp. z o.o. - zajmujemy się grami pod Unity .
Poszukujemy osoby na stanowisko Grafik 3D, idealny kandydat powinien mieć doświadczenie z modelami nieorganicznymi / technicznymi .

Co oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze czasu pracy, w naszym klimatyzowanym biurze w Międzylesiu
  • wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole - oczywista oczywistość

Poniżej nasze wymagania:

  • dobra znajomość programu Blender
  • dbałość o szczegóły
  • j.polski w stopniu komunikatywnym
  • portfolio

Zakres obowiązków:

  • optymalizacja istniejących meshów
  • modelowanie elementów do istniejących meshów
  • sprawne rozkładanie uv-map
  • wypalanie określonych tekstur (normal-mapy itp)

Mile widziane:

  • minimalna znajomość Unity
  • znajomość budowy samochodów / motocykli
  • znajomość Substance Painter'a
  • znajomość systemów kontroli wersji

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie zgłoszeń wraz z portfolio na office@devjuice.com
(w temacie wiadomości prosimy koniecznie o napisanie ‘Grafik 3D - gry Unity’)
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w mailu następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez firmę DevJuice sp. z o.o.”.

lub

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia tej i przyszłych rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez firmę DevJuice sp. z o.o.”.

Data publikacji: 2019-07-01

Liczba wyświetleń: 466