Praca w branży gier

Animator postaci

dla Mass Creation Sp. z o. o. w Warszawa lub zdalnie
opublikowane przez Mass Creation

Praca stała Grafika i animacja

Mass Creation to niezależne studio tworzące gry na konsole oraz PC, mieszczące się Warszawie. Istniejemy od 2009 roku i stworzyliśmy dotychczas kilkanaście gier na konsole, PC i platformy mobilne. W naszym portfolio znajdują się m.in. “Draw Slasher”, “Corridor Z” czy “Run Like Hell!”.

Obecnie pracujemy nad Shing! – scrollowanym beat’em’upem, nominowanym do Best Indie Award, oraz zdobywcą nagrody redakcji „Ustatkowany Gracz” na tegorocznej edycji Digital Dragons.

Shing! to chodzona bijatyka z najbardziej wypasionym system walki w historii, nieustanie zaskakującą, wielowarstwową rozgrywką i innowacyjnym systemem sterowania – co w połączeniu ze stylizowaną grafiką i intrygującym światem czyni z Shing! łakomy kąsek dla wszystkich fanów automatowych mordobić!
Teaser: https://www.youtube.com/watch?v=sOJ2Vmw6B00

Poszukujemy Animatora postaci do pracy zdalnej lub na miejscu, który wesprze ekipę w procesie produkcyjnym.

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie stylizowanych animacji postaci w technice kluczowania.

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w tworzeniu animacji postaci do gier
  • Znajomość Maya w zakresie animacji
  • Umiejętność pracy koncepcyjnej, budowania ruchu od podstaw na bazie opisu i referencji
  • Znajomość formalnych zasad z zakresu anatomii ruchu
  • Umiejętność animowania scen walki
  • Dostosowanie się do narzucanej stylistyki
  • Duża samodzielność i komunikatywność,
  • Wysoka kultura pracy, sumienność oraz zaangażowanie

Mile widziane:

  • Znajomość silnika Unity 3D
  • Podstawowe umiejętności techniczne w zakresie rigowania i skinowania postaci

Oferujemy:

  • Możliwość pracy przy ciekawym i satysfakcjonującym projekcie,
  • Profesjonalne podejście do organizacji pracy, feedbacku, określania terminów
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o wysłanie swojego CV wraz z portfolio na adres praca@mass-creation.com, w tytule maila wpisując "Animator postaci".

Nie zapomnij o dołączeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji.

“Zgadzam się na przetwarzanie przez Mass Creation Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim CV lub w innych dokumentach dołączonych do CV (moje zgłoszenie rekrutacyjne), dla celów prowadzenia procesu rekrutacji.

W przypadku, gdy jesteś jest zainteresowana/ny również w uczestnictwie w przyszłych procesach rekrutacyjnych prosimy również o załączenie poniższej zgody

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mass Creation Sp. z o. o również na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Data publikacji: 2019-07-01

Liczba wyświetleń: 627