Praca w branży gier

VFX Artist - Unreal Engine 4

dla Politechnika Warszawska w Warszawa lub częściowo zdalnie

Praca stała Grafika i animacja

[ENGLISH VERSION BELOW]

Na Politechnice Warszawskiej jesteśmy w trakcie tworzenia gry, w której poprzez zabawę uczniowie klas średnich będą mogli uczyć się przedmiotów ścisłych. W związku z tym poszukujemy osoby na stanowisko VFX Artist, która dołączy do naszego zespołu. Projekt nosi nazwę „Edukacja w wirtualnej rzeczywistości" i jest realizowany jest na Wydziale Matematyki i Nauk Informacyjnych przy ulicy Koszykowej. Projekt jest finansowany ze środków UE - POWR.03.01.00-IP.08-00-PKN / 18

Opis stanowiska:

Tworzenie efektów specjalnych, systemów cząsteczkowych, materiałów w Unreal Engine 4 potrzebnych do stworzenia systemu do przeprowadzania lekcji z przedmiotów ścisłych w technologii wirtualnej rzeczywistości

Wymagane kwalifikacje:

  • doświadczenie w tworzeniu VFX, umiejętność tworzenia systemów cząsteczkowych i materiałów w silniku Unreal Engine 4;

  • doświadczenie w korzystaniu z programu Photoshop lub innych podobnych narzędzi;

  • zmysł artystyczny, kreatywność;

  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność;

  • sumienność i zaangażowanie;

  • doświadczenie w użytkowaniu systemów kontroli wersji P4V;

  • umiejętność opracowania raportów oraz dokumentacji;

  • wymagane portfolio;

  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu aplikacji opartych o technologię wirtualnej lub rozszerzonej rzeczywistości;

  • mile widziane doświadczenie w tworzeniu i teksturowaniu modeli 3D w 3ds Max, Maya lub Blender;

Oferujemy:

  • umowę o pracę;

  • pracę w dynamicznym zespole;

  • nowoczesne i przyjazne środowisko pracy;

  • narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów (CV, list motywacyjny) w formie elektronicznej na adres: eduvr@mini.pw.edu.pl w terminie do dnia *31 lipca 2019 r. **W CV proszę umieścić zwrot: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Politechnikę Warszawską *w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko"

English version:

Warsaw University Of Technology is creating fun and educational game in which high school students will be able to learn science classes in VR. Therefore we are looking for a skilled VFX Artist to join our team. The project is called "Education in Virtual Reality" and is carried out on Faculty Of Mathematics and Information Science on Koszykowa Street. The project is financed from EU funds - POWR.03.01.00-IP.08-00-PKN / 18

Job description:

Creating special effects, particle systems, materials in Unreal Engine 4 for the needs of the system which enables teaching science classes in Virtual Reality.

Requirements

  • Experience in creating VFX, ability to create particle systems and beautiful materials in Unreal Engine 4;

  • Experience in using Photoshop or similar tools;

  • Artistic sense, creativity;

  • Ability to work in a team environment;

  • Conscientiousness, commitment, high work culture;

  • Experience in using version control system;

  • Ability to create documentation and reports;

  • Portfolio showing off skills;

  • Nice to have experience in creating VFX for Virtual or Augmented reality;

  • Nice to have experience in creating and texturing 3D models in 3ds Max, Maya or Blender;

We offer:

  • A contract of employment;

  • Friendly team with passion;

  • Friendly and modern work environment;

  • tools necessary to carry out the assigned tasks;

Interested persons please send documents (CV, cover letter) in electronic form to the following address:: eduvr@mini.pw.edu.pl by **31 July 2019 r. **I hereby consent to my personal data being processed by Warsaw University Of Technology for the purpose of considering my application for the vacancy

Data publikacji: 2019-08-03

Liczba wyświetleń: 374