Praca w branży gier

UE Graphic Generalist

dla Trusense w Warszawa/Trójmiasto
opublikowane przez Trusense sp. z.o.o

Zlecenie Programowanie

Trusense to firma skupiająca się na tworzeniu aplikacji i gier z wykorzystaniem Augmented Reality i Virtual Reality. Pracujemy nad dużymi, międzynarodowymi projektami zarówno na rynku rozrywki jak i biznesu.
Do naszego zespołu pasjonatów nowych technologii poszukujemy graficznego generalisty Unreal Engine do pracy nad grą VR.

Zakres obowiązków:
Praca w środowisku Unreal Engine 4
Implementacja assetów oraz przygotowanie ich do oprogramowania
Układanie assetów na scenie
Tworzenie animation blueprintów
Tworzenie shaderów oraz materiałów
Finalizowanie i optymalizowanie projektów od strony graficznej: oświetlenie, etc.

Czego oczekujemy:
Bardzo dobra znajomości środowiska Unreal Engine 4
Doświadczenie w tworzeniu gier
Podstawowa znajomość blueprintów
Dobrej pracy zespołowej
Komunikatywności
Znajomość pracy w oparciu o system kontroli wersji (Perforce)

Mile widziane:
doświadczenie w tworzeniu gier na potrzeby VR/AR

Oferujemy:
Pracę przy oryginalnych, różnorodnych ciekawych projektach.
Współpracę z kreatywnym, wesołym oraz profesjonalnym zespołem.
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania
Praca częściowo zdalna
Zainteresowanych naszą ofertą prosimy o przesłanie CV oraz linku do portfolio na adres: katarzyna.sobkowicz@trusense.com.pl

Prosimy o umieszczenie w CV poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z późn. zm.).

Data publikacji: 2019-07-18

Liczba wyświetleń: 200