Praca w branży gier

Level Designer

dla Teyon S.A w Kraków
opublikowane przez Teyon

Praca stała Design

Jeśli chcesz tworzyć levele do nowej, oryginalnej gry wyścigowej na konsole najnowszej generacji, realizowanej przy współpracy z jednym z największych wydawców z branży. Masz za sobą doświadczenie w tworzeniu poziomów i nie zawahasz się go użyć, jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania, to niniejsze ogłoszenie jest dla Ciebie.

W związku z powiększaniem zespołu, firma Teyon S.A ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych do przysyłania swoich zgłoszeń.

Jesteśmy niezależną firmą ze 100% polskim kapitałem o ugruntowanej pozycji na rynku gier, tworzoną i zarządzaną przez grupę pasjonatów. Niedługo na rynek trafi nasza najnowsza produkcja: Terminator: Resistance

Co oferujemy:

  • Praca nad ciekawą i rozwijającą grą wyścigową na konsole najnowszej generacji
  • Praca w środowisku Unreal Engine 4 (Dla mniej doświadczonych, oferujemy okres przejściowy w którym zapoznamy ze środowiskiem)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczania zawodowego
  • Otwarta ścieżka awansu już w trakcie realizowanego projektu (w zależności od czynionych postępów)
  • Przyjazne środowisko pracy, otwarte na dzielenie się wiedzą oraz pomysłami
  • Stabilne finansowanie dzięki współpracy z dużym międzynarodowym partnerem
  • Praca na pełen etat w naszej siedzibie w Krakowie
  • Benefity dla pracowników

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie grywalnych i atrakcyjnych wizualnie leveli do gry samochodowej: Torów wyścigowych, aren i ich otoczenia
  • Współpraca z grafikami i designerami w celu osiągnięcia najlepszych rezultatów

Czego wymagamy:

  • Znajomości podstawowych technik i procesu tworzenia leveli do gry
  • Wyczucia designerskiego pozwalającego tworzyć grywalne levele atrakcyjne pod względem wizualnym
  • Znajomości współczesnych trendów i rozwiązań stosowanych w grach komputerowych
  • Kreatywności, otwartości na nowe pomysły, komunikatywności
  • Doświadczenia w projektach komercyjnych popartych przykładami w portfolio

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska Unreal Engine 4
  • Doświadczenie w pracy przy grach wyścigowych
  • Umiejętność tworzenia atrakcyjnego oświetlenia i doboru efektów post-processing
  • Umiejętność tworzenia shaderów i blueprintów w UE4
  • Znajomość nowych trendów i zmian z branży gier oraz trendów w grach samochodowych
  • Umiejętność tworzenia modeli 3D

Zainteresowanych zachęcamy do przesyłania zgłoszeń wraz z CV i portfolio na jobs@teyon.com
(w temacie wiadomości prosimy koniecznie o napisanie ‘Level Designer Kraków’)
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na wykorzystanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (w tym w CV) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez firmę TEYON S.A”.

Data publikacji: 2019-09-03

Liczba wyświetleń: 658