Praca w branży gier

Tool Programmer (C#/Python)

dla Artifex Mundi w Katowice

Praca stała Programowanie

Artifex Mundi

Artifex Mundi jest producentem, współproducentem i globalnym wydawcą gier komputerowych z 13-letnią historią działalności na światowym rynku. Gry Artifex Mundi to ponad 12 milionów pobrań rocznie na wszystkich popularnych platformach.
Aktualnie poszukujemy doświadczonego programisty do naszego zespołu Bladebound!
Bladebound to dynamiczne mobilne action-RPG z widowiskowym stylem walki, setkami wymagających przeciwników i grafiką w konsolowej jakości.

Jakie będą Twoje obowiązki?
• Projektowanie i programowanie narzędzi optymalizujących pracę i assety grafików, animatorów i fx artistów
• Propagowanie wiedzy na temat opracowanych narzędzi
• Wsparcie, rozwój i utrzymanie narzędzi
• Współpraca z całym zespołem w zakresie optymalizacji pipeline’ów produkcyjnych

Jakie mamy wymagania?
• Bardzo dobra znajomość C# i/lub Python
• 3+ lat doświadczenia w branży GameDev, IT lub innej pokrewnej na stanowisku programisty/developera
• Umiejętność projektowania prostego i zrozumiałego UI
• „Portfolio” wykonanych dotychczas narzędzi
• Co najmniej podstawowa znajomość Unity + Maya/Blender/3ds Max

Co będzie dodatkowym atutem?
• Doświadczenie w pracy z Unity
• Znajomość MEL i/lub MAXScript
• Znajomość rynku gier F2P

Co możemy Ci zaoferować?
• Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
• Typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
• Pracę w luźnej atmosferze, z szacunkiem i zaufaniem
• Pracę w zespole specjalistów gier F2P
• Elastyczne godziny pracy
• Budżet na szkolenia
• Firmowe wyjazdy na konferencje i warsztaty
• Pomoc w relokacji

Odezwij się do nas na praca@artifexmundi.com, jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca.
W tytule dodaj KAT_TP.

Prosimy o zamieszczenie w CV pierwszej lub obu klauzul zgody:
1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, Artifex Mundi S.A. z siedzibą w Zabrzu, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV na potrzeby prowadzonej przez Artifex Mundi S.A. rekrutacji.
2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, Artifex Mundi S.A. z siedzibą w Zabrzu, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska, które mogą być prowadzone przez Artifex Mundi S.A.

Data publikacji: 2019-08-26

Liczba wyświetleń: 533