Praca w branży gier

Animator Spine

dla Wazdan w zdalnie
opublikowane przez Wazdan Services Limited

Praca stała Grafika i animacja

Wazdan zatrudni osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: praca zdalna

Opis stanowiska
Dynamiczny rozwój firmy Wazdan, generuje potrzebę poszerzenia naszego zespołu projektowego o kreatywną i utalentowaną osobę, która zasili nasze szeregi na stanowisku: Animator Spine, w zespole tworzącym gry. Wspomniana osoba będzie współodpowiedzialna za opracowanie koncepcji animacji 2D gier na podstawie przedstawionych materiałów graficznych oraz założeń projektowych od etapu konceptów do etapu ostatnich szlifów produktu końcowego.

Wymagania
• Co najmniej roczne doświadczenie i biegła umiejętność obsługi oprogramowania Spine (Esoteric Software).
• Umiejętność obsługi oprogramowania Adobe Photoshop.
• Doświadczenie w tworzeniu animacji 2D w technice Spine poparte przykładami wykonanych animacji.
• Kreatywność, nieszablonowe myślenie.
• Szeroki horyzont wyobraźni, umiejętność tworzenia animacji w różnych stylach oraz znajomość aktualnych trendów w tworzeniu animacji 2D.
• Dobra komunikatywność.
• Dobra organizacja pracy umożliwiająca sprawne poruszanie się w średniej wielkości zespole, pracując równolegle nad kilkoma projektami.
• Elastyczność, umiejętność szybkiej reakcji na zmieniające się założenia i nowe okoliczności.
• Systematyczność, sumienność.
• Umiejętność pracy pod presją czasu.
• Duża motywacja do pracy przy ciekawych, ambitnych projektach gier, chęć nieustannego rozwoju.

Mile widziane
• Doświadczenie w branży gier komputerowych.
• Doświadczenie w użyciu systemów zarządzania projektami.
• Umiejętność komunikowania się w języku angielskim.

Oferujemy
• Pracę w pełni zdalną, w zgranym zespole, ciepłą (niekorporacyjną) atmosferę.
• Elastyczne godziny pracy.
• Konkurencyjną propozycję wynagrodzenia.
• Udział w realizacji ciekawych i ambitnych projektów gier.
• Samodzielność projektową zależną od umiejętności i doświadczenia.
• Współpracę z doświadczonym zespołem grafików i animatorów umożliwiającą wymianę doświadczeń i nieustanne pogłębianie wiedzy.
• Możliwości rozwoju zależne od zaangażowania i efektów pracy.

Aplikacje w postaci CV, portfolio oraz wymagań finansowych prosimy przesłać na adres hr@zmanagament.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

We kindly ask you to include in the Curriculum Vitae the following passage:
I agree to the processing of my personal data contained in this form by Wazdan Limited for recruitment purposes for the company. The given data may be transferred for the purposes specified only to entities authorized under the law, as well as authorized on the basis of contracts concluded by the company. Providing personal data by users is voluntary. Users have the right to access their data and correct them.

Data publikacji: 2019-07-30

Liczba wyświetleń: 292