Praca w branży gier

Game User Researcher

dla GameDesire Sp. z o.o. w Kraków
opublikowane przez GameDesire Group spółka akcyjna

Praca stała Inne

Chcesz mieć realny wpływ na rozwój gry i pracować w gamedevie? Dołącz do naszego zespołu! Poszukujemy osoby z dwuletnim doświadczeniem w badaniach marketingowych, projektowaniu interakcji na płaszczyźnie człowiek-komputer lub pokrewnej, która zadba o to, by gracz zawsze był w centrum.

Twoje zadania

  • Organizowanie i przeprowadzanie playtestów (online i offline)
  • Analiza, tworzenie podsumowań i prezentacja wyników playtestów
  • Pogłębianie wiedzy o graczach w drodze badań jakościowych i ilościowych
  • Dopasowywanie innych metod badawczych do bieżących potrzeb produktu
  • Inspirowanie zespołów tworzących gry do badań oraz zwrotne komunikowanie wniosków z badań

Wymagane skille

  • Doświadczenie (min. 2 lata) na stanowisku badacza UX (preferowane) lub pokrewnej (np. badania marketingowe)
  • Bardzo dobre zdolności komunikacyjne (praca badacza to nie tylko badania, ale też prezentowanie wyników, omawianie rekomendacji i priorytetów, rozumienie wizji zespołu i przyjmowanie roli „adwokata” graczy)
  • Znajomość metod i narzędzi badawczych, z dużym naciskiem na playtesty
  • Zdolności analityczne i umiejętność tworzenia czytelnych podsumowań
  • Orientowanie się w tematyce użyteczności, ergonomii, interakcji człowiek-komputer oraz nowoczesnych technologii
  • Rozumienie i uwzględnianie w swojej pracy trzech perspektyw: użytkownika, developmentu i biznesu
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego
  • Pasja do gier

Mile widziane

  • Doświadczenie w branży gier wideo
  • Znajomość rynku gier mobilnych
  • Wiedza na temat game designu i psychologii poznawczej

Oferujemy

  • Pracę w branży gier – brak dress codu, fajni ludzie, przyjazna atmosfera
  • Umowę dopasowujemy do Ciebie – wybierasz pomiędzy umową o pracę a B2B
  • Organizujemy wyjazdy na konferencje branżowe oraz szkolenia
  • Regularnie spotkamy się na imprezach integracyjnych, zarówno zespołowych jak i ogólnofirmowych
  • Zadbamy o Ciebie jak trzeba – każdy z pracowników posiada pakiet benefitów socjalnych w postaci karty sportowej, opieki medycznej, lekcji językowych oraz kawy, owoców i popcornu w firmowej kuchni
  • Wspieramy bycie fit! Dopłacamy Ci za przyjazd rowerem do pracy
  • Możesz pracować zdalnie do 2 dni w tygodniu, w porozumieniu z przełożonym i z osobami, z którymi bezpośrednio współpracujesz
  • Praca w siedzibie firmy w Krakowie, w nowoczesnym biurowcu z tarasem widokowym na dachu i świetną kuchnią na parterze

Data publikacji: 2019-08-29

Liczba wyświetleń: 435