Praca w branży gier

QA Tester

dla Games Operators w Warszawa

Praca stała Testowanie

Cześć, tworzymy zespół testerski w naszej spółce wydawniczej - a wydajemy takie tytuły jak 911 Operator; 112 Operator; Radio Commander; Counter Terrorist Agency i kilka innych.

Tak więc jeśli lubisz grać w takie gry i zgłaszać swoje uwagi - zapraszamy do nas :)

Obowiązki:

  • Granie w nasze gry :)
  • Wyszukiwanie błędów w grach oraz raportowanie ich deweloperom,
  • Weryfikacja naprawionych błędów,
  • Współpraca z zespołami deweloperskimi,
  • Zgłaszanie sugestii mających na celu poprawę testowanych gier.

Wymagania:

  • Pasja do gier;
  • Umiejętność zwięzłego opisywania problemów;
  • Dociekliwość i wewnętrzna chęć do psucia gier;
  • Spostrzegawczość;
  • Dostępność
  • Znajomość języka angielskiego oraz polskiego w stopniu dobrym;

Mile widziane:

  • Znajomość naszych produkcji lub/oraz gier pokrewnych;
  • Doświadczenie w testowaniu lub w pracy w game devie;
  • Umiejętność krytycznego podejścia do gier, wskazania problemów i możliwości ich naprawy;
  • Obycie z grami i sprzętem na więcej niż jedną platformę (PC, PS4, XB1, Switch, Mobile);
  • Znajomość systemów raportowania błędów;
  • Umiejętność pisania zrozumiałych test planów;
  • Zaliczone targi oraz imprezy branżowe;

Oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, na poziomie 2000 - 4000 PLN net
  • umowę o dzieło lub kontrakt
  • realny wpływ na wygląd testowanych gier;
  • możliwość postawienia pierwszych kroków w branży gier komputerowych;
  • pracę zdalną lub miejsce w naszym biurze;
  • możliwość przetestowania i ogrania naszych najnowszych tytułów na długo przed ich oficjalną premierą;
  • brak crunchu;

Zgłoszenia (CV + parę słów od siebie, ewentualnie portfolio) proszę przesyłać przez formularz: https://forms.gle/4Ze9fFcTLbZEJFWm6

Prosimy o załączenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883".

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Data publikacji: 2019-08-13

Liczba wyświetleń: 736