Praca w branży gier

Regular Game Designer || Senior Game Designer

dla Baltoro Games w Kraków

Praca stała Design

Cześć,

Baltoro Games to rozwijające się studio skupione na grach na Nintendo Switch, obecnie zmierzające na resztę konsol oraz peceta. Szukamy człowieka, który pomoże nam projektować świetne gry dla graczy pecetowych, konsolowych i być może mobilnych. Na pewno czeka Cię rozmowa oraz zadania rekrutacyjne.

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1.
  • Wiedza o grach wideo;
  • Znajomość zasad designu;
  • Pokora, chęć rozwoju;
  • Znajomość Unity;
  • GRANIE W GRY i to na RÓŻNYCH platformach;

Jeżeli startujesz na seniora – pokaż nam swoje dotychczasowe sukcesy.

OFERUJEMY:

  • Standardowe w IT rzeczy: Medicover, Multisport, napoje.
  • Sporą dawkę wiedzy.
  • Umowę o pracę.
  • Możliwość kreowania przyszłego kierunku firmy.
  • Dostęp do sprzętu oraz gier.
  • Darmowe kody na nasze gry.

Twoje ZADANIA:

  • Tworzenie leveli.
  • Zarządzanie małymi produktami.
  • Design gier.
  • Balans gier.
  • Pomoc w produkcji, creative direction.

Nasz e-mail to:jobs@baltorogames.com

Do CV prosimy dodać:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)."

Data publikacji: 2019-08-14

Liczba wyświetleń: 431