Praca w branży gier

Business Development Manager

dla Polyslash w Kraków

Praca stała Zarządzanie

Poly

Twórcy “We. the Revolution” poszukują utalentowanej osoby na stanowisko Business Development Manager, która pomoże nam wzmocnić fundamenty firmy oraz rozwinąć biznesowe skrzydła.

W Polyslash stawiamy na zespół, dlatego szukamy ludzi potrafiących docenić sztukę w grach. Po premierze naszej ostatniej gry, “We. the Revolution”, postanowiliśmy rozpocząć pracę nad kilkoma projektami jednocześnie, a to oznacza większe możliwości i… jeszcze więcej pracy, której już nie jesteśmy w stanie wykonywać sami. Pomożecie?

Jakie będą Twoje obowiązki:

  • budowanie relacji z kontrahentami z całego świata,
  • negocjowanie warunków współpracy z partnerami firmy,
  • przygotowywanie materiałów sprzedażowych,
  • monitorowanie rynku w poszukiwaniu potencjalnych partnerów,
  • uczestnictwo w wydarzeniach branżowych,
  • ścisła współpraca z działem PR w zakresie reprezentacji studia na zewnątrz.

Czego oczekujemy:

  • przynajmniej roku doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,
  • płynną znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomości technik sprzedażowych i negocjacyjnych,
  • ponadprzeciętnej znajomości branży gier, w szczególności rynku PC i konsol,
  • umiejętności precyzyjnego i bezproblemowego przekazywania swoich myśli,
  • samodyscypliny i umiejętności dotrzymywania terminów,
  • chęci do rozwiązywania konfliktów bez użycia broni białej.

Mile widziane:

  • wykształcenie w zakresie prawa lub ekonomii,
  • doświadczenie w pracy z klientem.

Co oferujemy:

  • możliwość współtworzenia ambitnych projektów od pierwszych dni ich powstawania,
  • pracę w ciekawej branży, kreatywnym zespole i przyjemnym otoczeniu – nasze studio znajduje się w budynku Krakowskiego Parku Technologicznego,
  • elastyczny czas pracy (core hours),
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz portfolio na adres jobs@polyslash.com (z tytułem: Business Development Manager, imię i nazwisko) oraz zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.).

Data publikacji: 2019-08-20

Liczba wyświetleń: 786