Praca w branży gier

2D/3D Generalist

dla Thing Trunk Sp. z o.o. Sp. k. w Warszawa
opublikowane przez Thing Trunk

Praca stała Grafika i animacja

Thing Trunk jest niezależną firmą pracującą nad stworzeniem nowatorskiej serii wieloplatformowych gier komputerowych z gatunku midcore (pogranicze gier hardcore i casual). Pierwsza gra z serii, Book of Demons, była jedną z najbardziej udanych polskich premier ubiegłego roku. Prace nad kolejnymi tytułami z serii nabierają tempa, w związku z tym rozszerzamy zespół.

Szukamy osoby na stanowisko 2D/3D Generalist (z naciskiem na 2D).

Obowiązki:
• Tworzenie konceptów
• Przygotowywanie ilustracji do gry
• Proste modelowanie, teksturowanie i renderowanie obiektów 3D
• Przygotowywanie grafik do GUI

Wymagania:
• Dobra znajomość Photoshop
• Sprawne operowanie techniką speed painting
• Dobre wyczucie efektów wizualnych w grach
• Kreatywność techniczna, nie tylko artystyczna

Mile widziane:
• Doświadczenie techniczne w przygotowywaniu zasobów do gier
• Znajomość mechanizmów działania efektów specjalnych w grach
• Znajomość 3DS Max, Blender, etc. (modelowanie, teksturowanie)

Oferujemy:
• Pracę nad ciekawymi, ambitnymi (i oczywiście rewolucyjnymi) projektami
• Możliwość wpływania na kształt i charakter wytwarzanych przez firmę gier
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności
• Przyjazną atmosferę pracy we względnie młodym, utalentowanym zespole
• Elastyczne godziny pracy
• Stabilne zatrudnienie w długiej perspektywie czasowej (w razie pozytywnego przejścia okresu próbnego)

Informacje dodatkowe:
Oferujemy pracę na miejscu w biurze w Warszawie na Ursynowie (przy samej stacji metra) z elastycznym podejściem do godzin pracy. Przewidujemy czas na wdrożenie i stopniowe zwiększanie zakresu odpowiedzialności. Więcej informacji o nas na: www.thingtrunk.com
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV, linku do portfolio oraz kilku słów o sobie w kontekście tego stanowiska na adres jobs@thingtrunk.com w tytule wpisując „Generalista 2D/3D”.

Dane wysyłane na adres jobs@thingtrunk.com są przetwarzane wyłącznie w celach przeprowadzenia rekrutacji. Więcej informacji na temat administrowania powierzonymi nam danymi osobowymi znajdziesz na https://privacy.thingtrunk.com/

Data publikacji: 2019-08-23

Liczba wyświetleń: 777