Praca w branży gier

Scrum Master

dla Pyramid Games w Lublin

Praca stała Zarządzanie

Pyramid Games - studio tworzące gry komputerowe, pracujące m.in. nad Occupy Mars, Dinosaur Fossil Hunter i innymi grami poszukuje Scrum Mastera do pracy stacjonarnej w Lublinie.

Zakres obowiązków:
► koordynacja i wspieranie pracy zespołów zgodnie z założeniami Manifestu Agile
► dbanie o przepływ wiedzy, wyjaśnianie wątpliwości i szczegółów zadań
► organizowanie spotkań projektowych (daily, planowania, retro itp.)
► dbanie o tempo prac, zaangażowanie i dobry humor członków zespołu :)

Wymagania:
► zainteresowanie branżą gier oraz znajomość procesu produkcji gry komputerowej
► znajomość metodyk zwinnych zarządzania projektami od strony teoretycznej i praktycznej
► znajomość narzędzi do organizacji pracy zespołu (np. JIRA, GitLab, Trello, metodyki: Scrum, Kanban)
► przynajmniej rok doświadczenia na stanowisku: scrum mastera, project managera lub podobnym
► bardzo dobra znajomość języka polskiego i angielskiego
► umiejętność pracy w zespole i organizowania czasu
► samodzielność i inicjatywa w podejmowaniu działań
► certyfikat Scrum.org lub APMG będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:
► stabilne zatrudnienie
► wygodne biuro z parkingiem
► przyjazną atmosferę i dobrą kawę :)
► możliwość rozwoju i pracy przy bardzo ciekawych projektach

CV (wraz z linkiem prezentującym twoją twórczość/portfolio) prześlij na adres: rekrutacja@pyramid.games

Pamiętaj o załączeniu w CV treści oświadczenia:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Pyramid Games S.A. moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.) oraz z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych osobowych (UE 2016/679 z 27 kwietnia 2016).

Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez Pyramid Games S.A. z siedzibą w Lublinie w celu przeprowadzania procesu rekrutacji. W każdej chwili możesz zgłosić prośbę o usunięcie lub zmianę danych wysyłając wiadomość e-mail na adres: rekrutacja@pyramid.games

Dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje. Informujemy, że w przypadku dużego zainteresowania nie mamy możliwości odpisać na wszystkie zgłoszenia - skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Sprawdź również inne nasze oferty na Skillshot.

Data publikacji: 2019-08-24

Liczba wyświetleń: 454