Praca w branży gier

Community Manager

dla T-Bull S. A. w Wrocław
opublikowane przez T-Bull

Praca stała Zarządzanie

T-Bull S.A. to jeden z największych producentów gier na urządzenia mobilne w Polsce. Do dziś w produkcje wrocławskiego studia zagrało prawie pół miliarda graczy na całym świecie. Dzięki użyciu najnowszych technologii i zatrudnianiu najlepszych specjalistów w branży od ponad 8 lat dostarczamy niezapomnianych przeżyć graczom na całym świecie.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Community Manager (miasto: Wrocław)

WYMAGANIA:

  • znajomość głównych cyfrowych platform sprzedaży gier,
  • doskonała znajomość rynku gier i panujących na nim trendów,
  • doskonała znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomość podstawowych kanałów komunikacji z graczami (Discord, YouTubem Facebook, Reddit, Twitch, Twitter itd.)

MILE WIDZIANE:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość dodatkowych języków obcych (niemiecki, rosyjski, francuski lub hiszpański)
  • podstawowa znajomość obsługi programu PhotoShop

OBOWIĄZKI:
- stały kontakt ze społecznością graczy,

  • zarządzania kanałami komunikacji z graczami,
  • zbieranie i analizowanie opinii graczy,
  • organizowanie wydarzeń dla graczy,
  • kontakt z influencerami i mediami,
  • organizacja stoisk na targach międzynarodowych,

Kandydatom oferujemy:

  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego i branżowego u największego producenta gier mobilnych, pod względem łącznej liczby pobrań aplikacji w Polsce,
- pracę na pełny etat (pełny wymiar czasu pracy - 40h tygodniowo),
  • ubezpieczenie zdrowotne

Zainteresowanych zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV) na adres: careers@t-bull.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko w wybranymi kandydatami.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez T-Bull S.A. z siedzibą we Wrocławiu zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.
Informujemy, że Administratorem danych jest T-Bull S.A. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Szczęśliwej 33/2.B.09, 53-445 Wrocław. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Data publikacji: 2019-08-29

Liczba wyświetleń: 349