Praca w branży gier

Art Director

dla Artifex Mundi w Wrocław

Praca stała Grafika i animacja

Artifex Mundi

Artifex Mundi jest producentem, współproducentem i globalnym wydawcą gier z 13-letnią historią działalności na światowym rynku. Z lidera gatunku Hidden Object Puzzle Adventure przekształcamy się w grupę wyspecjalizowanych, niezależnych od siebie studiów deweloperskich, tworzących coraz ambitniejsze projekty, a to wszystko przy zachowaniu rodzinnej atmosfery Studia Indie oraz wspólnych wartości:
Zaufania, Współpracy, Autonomii, Efektywności i Rozwoju.

Aktualnie do wrocławskiego zespołu poszukujemy Art Directora, który wspólnie z grupą dojrzałych i doświadczonych deweloperów zbuduje Studio specjalizujące się w grach Premium na PC i Konsole (obecnej i przyszłej generacji). Idealny kandydat to doświadczony artysta o wysokim poziomie zaangażowania, odpowiedzialności i energii, który chciałby współtworzyć Studio, gdzie każdy deweloper ma wpływ na jego organizację i każdy ma wpływ na projekt.

Projekt, który tworzymy we Wrocławiu, to pierwszoosobowy action slasher roguelike/roguelite z generowanym contentem w jakości Indie AAA (Triple-I), osadzony w świecie inspirowanym mitologią nordycką, a realizowany przy pomocy Unreal Engine 4.

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Tworzenie i realizacja wizji artystycznej projektu
  • Tworzenie i utrzymywanie spójnego stylu i jakości artystycznej projektu
  • Ścisła współpraca z Producentem i Creative Leadem przy ogólnej wizji projektu
  • Prowadzenie i bycie mentorem dla pozostałych grafików we wrocławskim zespole

Jakie mamy wymagania?

  • 3+ lata doświadczenia w roli Art / Creative Director lub Lead Artist lub Senior Concept Artist
  • 5+ lat doświadczenia w branży gier na stanowisku artystycznym-graficznym
  • Wyśmienite Portfolio
  • Eksperckie umiejętności koncepcyjne, pozwalające tworzyć szkice, mood boardy i layouty
  • Ekspercka znajomość programów graficznych (Photoshop, Maya/Blender, ZBrush/Mudbox)
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Gotowość na bardzo wysoki poziom odpowiedzialności

Co będzie dodatkowym atutem?

  • Znajomość i zamiłowanie do mitologii nordyckiej
  • Znajomość Unreal Engine 4

Co możemy Ci zaoferować?

  • Wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Udział w zyskach projektów i udziały w firmie
  • Realny wpływ na kształt niesamowicie ambitnego projektu
  • Typ umowy dostosowany do Twoich potrzeb
  • Elastyczne godziny pracy
  • Budżet na szkolenia
  • Firmowe wyjazdy na konferencje i warsztaty

Odezwij się do nas na praca@artifexmundi.com, jeśli ta oferta jest dla Ciebie interesująca.
W tytule dodaj WRO_AD.

Prosimy o zamieszczenie w CV pierwszej lub obu klauzul zgody:
1) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, Artifex Mundi S.A. z siedzibą w Zabrzu, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV na potrzeby prowadzonej przez Artifex Mundi S.A. rekrutacji.
2) Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez administratora, Artifex Mundi S.A. z siedzibą w Zabrzu, moich danych osobowych zawartych w przesłanym przeze mnie CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, w tym również na inne stanowiska, które mogą być prowadzone przez Artifex Mundi S.A.

Data publikacji: 2019-09-05

Liczba wyświetleń: 726