Praca w branży gier

Game Designer F2P

dla Fadorable Games LTD. w Warszawa

Praca stała Design

Hej :)

Jesteśmy zespołem doświadczonych deweloperów. Poszukujemy Game Designera, który/a chciałby/ałaby wesprzeć nas w procesie utrzymania gry dla dorosłych. Projekt, który wydaliśmy w trakcie wakacji 2019, możesz znaleźć tu: https://www.nutaku.net/games/merge-nymphs/

Twoje zadania:
Projektowanie mechaniki gry
Tworzenie i aktualizacja dokumentacji projektowej
Prototypowanie leveli, mechanik i planowanie przepływu z uwzględnieniem dostępnych danych analitycznych

Oczekiwania:
Minimum 2 lata doświadczenia jako projektant gier F2P – podaj konkretny tytuł
Bardzo dobra znajomość rynku gier komputerowych i aktualnych trendów
Umiejętność analizowania gier
Doświadczenie w pracy z analityką F2P i projektowanie rozwiązań w oparciu o te dane
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie – dokumentacja i komunikacja w języku angielskim
Kreatywność, umiejętność jasnego formułowania myśli

Oferujemy:
Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności;
Ubezpieczenie medyczne;
Wpływ na ostateczny kształt gry;

Regularne dostawy świeżych owoców, słodyczy i żartów dostosowanych do tematyki projektu;].
CV wraz z linkiem do portfolio (przykładowe utworzone levele, współtworzone projekty-linki) prosimy przesyłać poprzez formularz skillshot. Każdy z kandydatów otrzyma niepłatne zadanie testowe. Wyniki zadań testowych nie będą wykorzystane w naszych produktach.

Fadorable Games Ltd. zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Data publikacji: 2019-10-04

Liczba wyświetleń: 419