Praca w branży gier

Animator 3D

dla Act Zero w Warszawa lub zdalnie

Zlecenie Grafika i animacja

W Act Zero obecnie poszukujemy animatora 3D do projektu:

  • We współczesnym settingu, o humorystycznym tonie
  • Z perspektywą trzeciej osoby
  • Niewielkim, za to wypełnionym po brzegi zawartością światem
  • Tworzonym w środowisku Unreal Engine 4

ZAKRES ZADAŃ:

  • Tworzenie animacji dla humanoidów
  • Animowanie obiektów
  • Implementowanie animacji do silnika gry
  • Wprowadzanie zmian i poprawek do warstwy animacyjnej w grze

OCZEKUJEMY:

  • Dobra znajomość jednego z pakietów: Blender/3ds Max/Maya lub podobne.
  • Doświadczenia w procesie tworzenia animacji do gier, wraz z riggowaniem, skinowaniem i użyciem wag.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B1 lub wyższym)
  • Sumienności i zaangażowania we wspólną pracę nad projektami

OFERUJEMY:

  • 2000-3500 zł netto miesięcznie zależnie od doświadczenia lub płatność za całe zlecenie (po wcześniejszym ustaleniu zakresu pracy)
  • Pracę w dogodnej lokalizacji (okolice metra Imielin)
  • Całkiem niezłą kawę w nieograniczonych ilościach!
  • Pracę przy ciekawych projektach na skalę światową wraz z przyjaznym, zaangażowanym zespołem

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z użyciem formularza Skillshota. Formularz powinien zawierać:

  • CV
  • Portfolio

W zgłoszeniu prosimy również uwzględnić poniższą zgodę:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, włącznie z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi. Zostałem poinformowany, że mogę wycofać swoją zgodę, oraz że administratorem danych jest Act Zero sp. z o.o., KRS 0000703837.”

Data publikacji: 2019-10-07

Liczba wyświetleń: 513