Praca w branży gier

Stażysta w Dziale Public Relations

dla Techland w Wrocław

Inne Inne

Chciałbyś wejść do branży gier i zdobywać doświadczenie, pracując przy jednym z najbardziej wyczekiwanych nadchodzących tytułów? Otwieramy ci drzwi do wymarzonej kariery! Poszukujemy ambitnego pasjonata gier, który dołączy do naszego działu PR jako praktykant.
Oferujemy płatny staż.

Główne zadania:

  • wspieranie PR Managerów w tworzeniu komunikatów prasowych,
  • analizowanie trendów w komunikacji oraz prezentacja wyników analiz,
  • pomoc w przygotowywaniu raportów z działań PR,
  • monitoring konkurencji,
  • współpraca z działem kreatywnym oraz community.

Kogo szukamy?
Utalentowanych, ambitnych, pracowitych ludzi u progu kariery zawodowej. Kogoś, kto kocha gry i chce związać swoją przyszłość z branżą, wykorzystując umiejętności zdobyte (lub zdobywane) na studiach. Kogoś, kogo napędzają pasja i potrzeba rozwoju.

Wymagania:

  • absolwent lub student kierunków PR, komunikacja lub marketing i zarządzanie,
  • doskonała znajomość rynku gier,
  • świetne umiejętności komunikacyjne w mowie i piśmie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • zorientowanie na twórcze rozwiązywanie problemów,
  • biegłość w posługiwaniu się językiem angielskim w mowie i piśmie,
  • znajomość pakietu Microsoft Office.

Warunki stażu:

  • praca w zespole Marketingu & PR, pracującego nad strategią marketingową dla gier Techlandu, w tym Dying Light 2
  • staż 3 miesięczny - płatny
  • dostępność stażysty - pełny (preferowany), bądź niepełny etat

Data publikacji: 2019-10-09

Liczba wyświetleń: 585