Praca w branży gier

Game Designer/ka

dla Punch Punk Games w Warszawa

Praca stała Design

Studio Punch Punk Games Laureat Orderów Graczpospolitej, autorzy wielokrotnie wyróżnianej gry "Apocalipsis: Harry at the End of the World" i nominowanego do nagrody Best Narrative i Best Audio PIXEL HEAVEN AWARDS 2019 thillera FPP "This is the Zodiac Speaking" szuka GAME DESIGNERA/KI:

Twoje obowiązki:
• odpowiedzialność za tworzenie i rozwijanie mechanik gameplayowych, tworzenie narzędzi i ich implementacja przy nowych i aktualnych projektach
• tworzenie prototypów nowych gier
• sporządzanie szczegółowej i zrozumiałej dokumentacji projektowej
• raportowanie postępu prac

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość i obsługa Unity
• minimum 3-letnie doświadczenie jako Game Designer
• co najmniej 1 ukończony projekt komercyjny
• wysoko rozwinięte zdolności analityczne
• zainteresowanie projektami z silną narracją
• praktyczna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)
• praktyczna znajomość programów JIRA/Trello lub pokrewnych
• bardo dobra obsługa Unity
• podstawy skryptowania C++
• znajomość SCRUM
• umiejętność pracy w zespole

Dodatkowe atuty:
• znajomość silnika UE4
• doświadczenie przy projektach VR
• doświadczenie przy projektach typu symulator

Co oferujemy w zamian:
• możliwość stałego rozwoju przy różnorodnych zadaniach
• realny wpływ na powstające projekty
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
• pracę w nieformalnej, pozytywnej atmosferze
• zatrudnienie w oparciu o umowę o dzieło lub B2B
• biuro w centrum Warszawy

Data publikacji: 2019-10-10

Liczba wyświetleń: 759