Praca w branży gier

Senior Generalista Unreal Engine 4

dla ACT ZERO w Warszawa

Praca stała Programowanie

Studio ACT ZERO szuka doświadczonego i samodzielnego developera do pracy nad jednym z projektów. Jesteśmy studiem indie, panuje u nas ciepła i spokojna atmosfera. Jesteśmy zapaleńcami, naszą pasją jest tworzenie gier - szukamy kogoś podobnego do naszego zespołu.

Opis stanowiska:
Stanowisko polegające na współpracy z designerami i innymi członkami zespołu, w dużej mierze jednak samodzielne. Twoim zadaniem będzie współpraca z lead designerem i za jego wytycznymi:

  • tworzenie mechanik w blueprintach lub w C++,
  • dbałość o techniczne aspekty (kontrola wersji, debugowanie),
  • implementowanie assetów,
  • tworzenie lub przerabianie zakupionych assetów w oprogramowaniu typu Blender,
  • environmental art (tworzenie atmosfery leveli, oświetlanie ich, tworzenie efektów specjalnych itp.),
  • tworzenie prostych animacji,
  • tworzenie elementów UI oraz ich implementacja,
  • optymalizacja projektu.

Większość projektu będzie spoczywała na Twoich barkach, będziesz jednak współpracował z designerem, writerem, kompozytorem oraz innymi osobami epizodycznie. To Ty będziesz miał główny wpływ na finalny wygląd projektu, a więc wiąże się to z dużą wolnością kreatywną.

Oczekujemy:

  • Znajomość UE4
  • Znajomość blueprintów oraz C++
  • Znajomość Blendera
  • Znajomość wybranego edytora graficznego (Adobe Photoshop, GIMP itp.)
  • Znajomość systemu kontroli wersji git

Dodatkowym atutem będzie:

  • Znajomość rynku gier
  • Bycie zapalonym graczem
  • Komunikatywność i terminowość
  • Chęć ciągłego rozwoju

Oferujemy:

  • Bardzo wysokie zarobki
  • Biuro w wygodnej lokalizacji: blisko metro, restauracje i centrum handlowe
  • Atmosferę studia indie (a nie korporacyjną)
  • Praca nad atrakcyjnymi projektami
  • Długoterminową współpracę
  • Możliwość pracy zdalnej kilka dni w miesiącu
  • Elastyczne godziny pracy
  • Samodzielność projektową

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883."

Prosimy o przesyłanie CV oraz portfolio (jeśli takie posiadasz) na adres pracagamedev@gmail.com.

Data publikacji: 2019-10-22

Liczba wyświetleń: 194