Praca w branży gier

Unity Developer (part-time)

dla CodersPeak w Kraków

Praca stała Programowanie

W Coders`Peak szukamy osoby na stanowisko Unity Developer w niepełnym zakresie godzin do naszego nowego projektu. Jeśli uwielbiasz gry i chcesz mieć realny wpływ na efekt końcowy, zaaplikuj. Nasze biuro znajduje się przy ul. Długiej w Krakowie, niedaleko miasteczka studenckiego AGH w pasażu Weneckim.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość C#,
  • Bardzo dobra znajomość środowiska Unity,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
  • Chęć do dzielenia się swoją wiedzą,
  • Pasja do tworzenia gier przede wszystkim,
  • Fajnie jeśli możesz pochwalić się z nami swoimi projektami.

Obowiązki:

  • Współtworzenie gry 2D z użyciem silnika Unity,
  • Wsparcie dla innych członków zespołu pracujących przy tym projekcie,
  • Dbanie o wysoką jakość kodu,
  • Dobór narzędzi i technologii przydatnych w optymalizacji projektu,
  • Praca w trybie Agile lub Kanban,
  • Udział w spotkaniach projektowych.

Gwarantujemy:

  • Elastyczne godziny pracy,
  • Umowę o pracę lub B2B - Ty wybierasz,
  • Brak dress code’u,
  • Lunche firmowe,
  • Chill room,
  • Wyjścia integracyjne,
  • Kartę Multisport,
  • Prywatną opiekę zdrowotną.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez CodersPeak Tomasz Brunarski w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy CodersPeak Tomasz Brunarski z siedzibą w Krakowie, 30-012, przy ul. Poznańska 10/136 a także na ich przekazywanie do państw trzecich zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

Data publikacji: 2019-10-18

Liczba wyświetleń: 637