Praca w branży gier

Staż / Praktyki Junior Level Designer

dla Act Zero w Warszawa

Praca stała Design

Projekt:

  • Studio Act Zero poszukuje junior level designera do projektu:
    • We współczesnym settingu, o humorystycznym tonie
    • Z perspektywą trzeciej osoby
    • Z elementami platformingu i rozwiązywania zagadek

Zakres zadań:

  • Pod okiem bardziej doświadczonych pracowników nauka:
    • Level designu i skryptowania
    • Poprawnego testowania mechanik
    • Współtworzenia ogólnego designu gry

Wymagania:

  • Podstawowa znajomość narzędzi do skryptowania i level designu w przynajmniej jednym silniku (preferowany UE4)
  • Zainteresowanie wpływem level designu na ogólny experience gry
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1 lub wyżej
  • Zdolność czytania ze zrozumieniem, pasja do tworzenia gier i komunikatywność

Mile widziane:

  • Dobra znajomość gier TPP, szczególnie z gatunku action-adventure lub platformer
  • Dowolne doświadczenie w branży gier lub ogólnie IT

Staż/praktyki nieodpłatne na czas okresu nauki. W przypadku obustronnego zadowolenia z wyników istnieje możliwość podjęcia płatnej pracy w wymiarze 1/2 etatu.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie zgłoszenia z użyciem formularza Skillshota. Formularz powinien zawierać:

  • CV
  • Krótki list motywacyjny w języku angielskim

W zgłoszeniu prosimy również uwzględnić poniższą zgodę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby procesu rekrutacji, włącznie z przyszłymi procesami rekrutacyjnymi. Zostałem poinformowany, że mogę wycofać swoją zgodę, oraz że administratorem danych jest Act Zero sp. z o.o., KRS 0000703837.

Data publikacji: 2019-10-24

Liczba wyświetleń: 1484