Praca w branży gier

Senior Developer Unity

dla Ice Code Games w Warszawa lub Rzeszów

Praca stała Programowanie

Cześć! Szukamy Senior Developera Unity z doświadczeniem, który zasili zespół Ice Code Games i pomoże nam w pracach nad niezapowiedzianym tytułem, stworzeniem ambitnego narzędzia do wsparcia produkcji gier oraz przyszłymi projektami

Kim jesteśmy?

Jesteśmy zgraną ekipą, która lubi to co robi i robi to co lubi. Od powstania studia wyprodukowaliśmy kilka tytułów na PC i mobile. Naszym największym projektem do tej pory jest Re-Legion, a w planach mamy kolejne duże tytuły na PC i konsole. Poza pracą chodzimy się integrować, grać w gry czy strzelać do siebie kulkami z farbą. Pojawiamy się na game jamach i wydarzeniach branżowych i lubimy jak dużo się u nas dzieje. Jeśli czujesz, że będziesz pasował do naszego zespołu czytaj dalej!

Szukamy Ciebie jeśli:

  • Masz przynajmniej jeden ukończony projekt komercyjny
  • Można na Tobie polegać

Czym będziesz się zajmował?

  • Stworzeniem i utrzymaniem poprawnej architektury systemu
  • Będziesz dbać o wysoką jakość tworzonego kodu i przeciwdziałać powstawaniu długu technologicznego

Głównymi zadaniami będą:

  • Opracowanie i utrzymanie architektury systemu
  • Tworzenie i utrzymanie modułów w Unity
  • Konfiguracja repozytorium oraz systemem testów automatycznych.
  • Opracowanie modułu do weryfikacji działań użytkownika

Czego wymagamy?

  • Bardzo dobrej znajomości Unity i procesu produkcyjnego gier
  • Bardzo dobrej znajomość C#
  • Znajomość wzorców projektowych i SOLID
  • Sumienności, samodzielności, umiejętności organizacji własnej pracy i zapału do gamedevu
  • Pisanie czystego i wydajnego kodu
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji ze zrozumieniem

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość TDD
  • Umiejętność programowania w Parze
  • Umiejętność programowania w Mobie
  • Znajomość systemu kontroli wersji Git

Co damy Ci w zamian?

  • Wynagrodzenie i rodzaj umowy zależne od doświadczenia i umiejętności
  • Wpływ na całokształt produkcji - gry tworzy u nas cały team, a Twój feedback będzie wartościowy
  • Biuro w centrum Warszawy lub w Rzeszowie
  • Elastyczny czas pracy z core hours 11-16
  • Craftową kawę i świeże owoce w biurze

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta i chciałbyś z nami pracować prześlij CV i portfolio na jobs@icecodegames.com w temacie wpisując hasło “Senior Developer Unity” oraz swoje Imię i Nazwisko. Prosimy również o informację czy jesteś zainteresowany pracą w Warszawie czy w Rzeszowie.

W CV dodaj informację:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy w celach rekrutacyjnych przez Ice Code Games Sp. z o.o., z siedzibą w Warszawie przy ul. Rondo ONZ 1, 00-124 Warszawa, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10 maja 2018 r. (Dz. U. z 2018 r. poz. 1000)."

Data publikacji: 2019-11-25

Liczba wyświetleń: 328