Praca w branży gier

Junior Content & Visual Specialist

dla IMO PR w Warszawa

Praca stała Inne

O IMO PR

Jesteśmy nową firmą oferującą usługi marketingowe i PR dla twórców gier na PC, XBOX, PlayStation i Nintendo Switch, przede wszystkim z segmentu Indie.
Oferujemy zarówno kompleksowe kampanie 360, jak i wsparcie w konkretnych kanałach komunikacji m.in. obsługa social media, tworzenie stron www, budowanie społeczności czy kontakt z mediami.
Dynamicznie się rozwijamy, więc do naszego zespołu potrzebujemy nowego Junior Content & Visual Specialist, który ma już doświadczenie lub chce postawić swoje pierwsze kroki w tej branży.

WYMAGANIA:
Dobra znajomość języka angielskiego.
Średnio-zaawansowana / Zaawansowana znajomość programów graficznych (preferowany Adobe Pack + programy do edycji wideo).
Podstawowa umiejętność tworzenia i edycji filmów video (pod posty do social media).
Umiejętność tworzenia i redagowania tekstów w języku polskim i angielskim.
Rzetelne podejście do pracy.

OFERUJEMY:
Pracę w biurze w centrum Warszawy w elastycznych godzinach (core hours: 10-15, 8H dzień pracy).
Otwartość na nowe pomysły i dyskusje.
Kreatywną i przyjazną atmosferę.
Pracę w stabilnym i prężnie rozwijającym się zespole.
Wynagrodzenie adekwatne do Twojego doświadczenia i umiejętności.

ZADANIA:
Przygotowywanie newsletterów.
Wsparcie w zarządzaniu community gier na Steam Community i Discord.
Tworzenie grafik i krótkich filmików do postów na platformach Facebook, Twitter, Instagram, Reddit etc.
Tworzenie prezentacji sprzedażowych, prospektów, plakatów, ulotek etc.
Współpraca i wsparcie marketingu, sprzedaży, HR oraz zespołów produktowych.

Przede wszystkim poszukujemy gotowej do nauki i rozwoju osoby, dlatego nawet jeśli nie posiadasz wszystkich wymienionych umiejętności, ale kochasz gry i chcesz rozpocząć swoją karierę w marketingu, śmiało wysyłaj do nas swoje CV!

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dołączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji 9 zgodnie z Ustawa o Ochronie Danych osobowych z dnia 29,08,1997, dziennik Ustaw Nr 133 Poz.883)"*

Data publikacji: 2019-11-29

Liczba wyświetleń: 388