Praca w branży gier

Game Designer

dla Big Cheese Studio w Łódź

Praca stała Design

CS

Big Cheese Studio to zespół deweloperski złożony z ponad 20 utalentowanych i doświadczonych pasjonatów tworzących gry na PC i konsole. Nasze najnowsze dzieło - Cooking Simulator - cieszy się ogromną popularnością i uznaniem graczy z różnych zakątków świata.

Obecnie poszukujemy kogoś, kto wesprze nasz zespół jako Game Designer (praca stacjonarna w naszym studio w Łodzi).

Twoje obowiązki:

  • odpowiedzialność za tworzenie i rozwijanie mechanik gameplayowych
  • wprowadzanie treści do gry przy użyciu narzędzi np. edytora Unity
  • sporządzanie szczegółowej i zrozumiałej dokumentacji projektowej
  • komunikacja z członkami innych działów przy implementacji projektu
  • odpowiedzialność za balans i ekonomię gry
  • raportowanie postępu prac

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży gier wideo
  • co najmniej 1 ukończony projekt komercyjny
  • wysoko rozwinięte zdolności analityczne
  • bardzo dobra znajomość rynku gier komputerowych
  • praktyczna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie (min. B2)

Dodatkowe atuty:

  • znajomość silnika Unity
  • zainteresowanie kulinariami i gastronomią
  • zmysł estetyczny
  • obsługa narzędzi graficznych
  • doświadczenie w copywritingu w języku angielskim

Co oferujemy w zamian:

  • możliwość stałego rozwoju przy różnorodnych zadaniach
  • realny wpływ na powstające projekty
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • pracę w nieformalnej, pozytywnej atmosferze
  • współpracę w oparciu o umowę o dzieło lub B2B
  • elastyczne godziny pracy (core hours 10:00-15:00)

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą, prześlij CV + portfolio i kilka słów o sobie
na: jobs@bigcheesestudio.com

Podczas aplikowania pamiętaj o umieszczeniu aktualnej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE).

Data publikacji: 2019-12-10

Liczba wyświetleń: 532